2

@Radioactive9705 mam wrażenie że co jakiś czas jest rocznica tego filmu? Ale dobry film

2

@AFA @Kessie Tak niestety też się zdarza, ale za to z niektórymi jej koleżankami byłem bardzo blisko :)

2

@mekston No i przyda się na dziś, bo koleżanka będzie w koszulce Garnacho

0

@mekston to będzie piłkarski end game

0

@MESSIah16 nie jest to zbyt dobra reprezentacja.

8

@Rust_Cohle to pewnie wskazówki od mistrza Ten Haga

1

@MichuZ44 ja się boję. I tak musi rywalizować o mistrza z prawdopodobnie najlepszym w historii...

0

@agaFCB ale Maja może coś poczuje

1

@MESSIah16 no jak go kierują De Bruyne, Rodri, Foden czy Tapiniarz, w reprezentacji Bernardzik już pokazał jak wybitnym jest piłkarzem. Hańba. A Nani i Quaresma zawsze walka do końca. Tak tak tak

0

@Eto'o9 R10 mimo wszystko najlepszy piłkarz City poprzedniego sezonu i lepszy niż Haplond

3

Najgorsze jak śni ci się Quaresma i Nani, a potem się budzisz i jest Bernardo.. wraca realizm

1

@mekston Dla mnie to najlepiej jakby Argentyna przegrała, ale Garnacho hat tryk. Choć z drugiej strony jakby słabo zagrał to może koleżanka będzie smutna i będzie trzeba pocieszać. :(

4

@AFA A jak Bacca? Bo ja ten mecz u koleżanki będę oglądać. Siuuu

1

@tadzik447 wolałbym jednak bardziej pozytywne uczucia, dlatego zgłoszone!

0

@AFA dawać do mistrza Ten Haga go, ale on go ustawi

6

Ktoś: Zależy Ci na niej?
Ja; Człowieku poczułem do niej coś w 2016 i do dziś czekam aż ona poczuje coś do mnie
@mekston @agaFCB

0

teraz to niech Kolo Muani i 20 goli na mecz strzela, nigdy mu się nie wybaczy do czego dopuścił.

0

@MesQueUnClub96 Bernardo Bernardo Bernardo

0

@beter2 O tak tak tak, dawać filmik duo.

0

@mekston ja uważam że drugie miejsce.??

0

@MesQueUnClub96 Fajna była, tylko był problem taki że mój kolega na nią leciał, a ona go nie chciała, no to musiałem powiedzieć swoje...

0

@macio_944 ja nawet GTA San Andreas nie byłem w stanie przejść, co dopiero 6 przejdę...

2

Ona: Od zawsze do Ciebie coś czułam i..
Ja: A ja nigdy nic nie czułem.

0

Ci kierowcy od najlepszego do najmniejlepszego? Verstappen, Lando, Hamilton, Leclerc. Ja Lando>Max>Hamilton>Leclerc @Kessie @MichuZ44 @mekston

0

@ShawnC w kadrze kierowany przez Ivana. R na mundialu. Dramat

1

Z jakimi nauczycielami masz najlepsze wspomienia? Ja to pan od Polskiego, nie wymagający i nigdy niekrzyczał, zawsze stał postronie ucznia.

0

@Mitch_Atleta kolarstwo, które kocham, ale wiem że dla większości ludzi jest nudne.

6

@Arden Mogą wygrać tysiąc i milion i tak Barcelona lepsza.

3

@mekston w tym śnie było więcej

3

@Kessie co pan Element ma z tym wszystkim wspólnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?