Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Radioactive9705 mam wrażenie że co jakiś czas jest rocznica tego filmu? Ale dobry film
2
@AFA @Kessie Tak niestety też się zdarza, ale za to z niektórymi jej koleżankami byłem bardzo blisko :)
2
@mekston No i przyda się na dziś, bo koleżanka będzie w koszulce Garnacho
0
@mekston to będzie piłkarski end game
0
@MESSIah16 nie jest to zbyt dobra reprezentacja.
8
@Rust_Cohle to pewnie wskazówki od mistrza Ten Haga
1
@MichuZ44 ja się boję. I tak musi rywalizować o mistrza z prawdopodobnie najlepszym w historii...
0
@agaFCB ale Maja może coś poczuje
1
@MESSIah16 no jak go kierują De Bruyne, Rodri, Foden czy Tapiniarz, w reprezentacji Bernardzik już pokazał jak wybitnym jest piłkarzem. Hańba. A Nani i Quaresma zawsze walka do końca. Tak tak tak
0
@Eto'o9 R10 mimo wszystko najlepszy piłkarz City poprzedniego sezonu i lepszy niż Haplond
3
Najgorsze jak śni ci się Quaresma i Nani, a potem się budzisz i jest Bernardo.. wraca realizm
1
@mekston Dla mnie to najlepiej jakby Argentyna przegrała, ale Garnacho hat tryk. Choć z drugiej strony jakby słabo zagrał to może koleżanka będzie smutna i będzie trzeba pocieszać. :(
4
@AFA A jak Bacca? Bo ja ten mecz u koleżanki będę oglądać. Siuuu
1
@tadzik447 wolałbym jednak bardziej pozytywne uczucia, dlatego zgłoszone!
0
@AFA dawać do mistrza Ten Haga go, ale on go ustawi
6
Ktoś: Zależy Ci na niej?
Ja; Człowieku poczułem do niej coś w 2016 i do dziś czekam aż ona poczuje coś do mnie
@mekston @agaFCB
0
teraz to niech Kolo Muani i 20 goli na mecz strzela, nigdy mu się nie wybaczy do czego dopuścił.
0
@MesQueUnClub96 Bernardo Bernardo Bernardo
0
@beter2 O tak tak tak, dawać filmik duo.
0
@mekston ja uważam że drugie miejsce.??
0
@MesQueUnClub96 Fajna była, tylko był problem taki że mój kolega na nią leciał, a ona go nie chciała, no to musiałem powiedzieć swoje...
0
@macio_944 ja nawet GTA San Andreas nie byłem w stanie przejść, co dopiero 6 przejdę...
2
Ona: Od zawsze do Ciebie coś czułam i..
Ja: A ja nigdy nic nie czułem.
0
Ci kierowcy od najlepszego do najmniejlepszego? Verstappen, Lando, Hamilton, Leclerc. Ja Lando>Max>Hamilton>Leclerc @Kessie @MichuZ44 @mekston
0
@ShawnC w kadrze kierowany przez Ivana. R na mundialu. Dramat
1
Z jakimi nauczycielami masz najlepsze wspomienia? Ja to pan od Polskiego, nie wymagający i nigdy niekrzyczał, zawsze stał postronie ucznia.
0
@Mitch_Atleta kolarstwo, które kocham, ale wiem że dla większości ludzi jest nudne.
6
@Arden Mogą wygrać tysiąc i milion i tak Barcelona lepsza.
3
@mekston w tym śnie było więcej
3
@Kessie co pan Element ma z tym wszystkim wspólnego?