Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Linnox brawo, ale Nadal zrobił to w 2010, wygrywając ostatni szlem którego mu brakowało @barcelonaLM
0
@agaFCB summer of Popitek 2021. Na jedno wejście do klubu była średnia 3.2 dziewczyny
1
@FcPortoFan1999 Źle, nikogo nie poderwalem, skończyłem się
1
Nie śledzę jakoś dokładnie AEW, ale widzę że kilka rzeczy im wyszły: jak MJF, Swerve i Christian który ma 4 prime w swojej karierze. @lucas/catalan
3
@mekston obiektywnie goatem jest Lando, ale u mnie w serduszku zawsze Maxio
1
@MesQueUnClub96 tennis Has more than one royal family. Wystarczy że zagra lepiej niż Karol Friz Wiśniewski
1
Amerykański Koszmar Friz will finish the story. Z dwojga złego, to już lepiej on. @MesQueUnClub96 @barcelonaLM
1
@Bilon87 Zgłoszone, nic z tego nie rozumiem. @AFA @mekston
2
@Kapitan hawk on nie ma brata? A ja jestem ubrany w dres Al Nassr, większość kobiet się patrzy na mnie
3
Siostra pana młodego mnie prosi do tańca! @mekston @agaFCB
0
@MesQueUnClub96 Nie oglądałem, bo jestem na weselu w dresie Al Nassr, ale widzę że Mas znowu mocniejszy od Roglicia, xdd chłop był dwa razy słabszy od Rogli i dwie minuty się z tego zrobiły.
7
Ten moment kiedy zostawiło się garnitur u koleżanki i teraz na wesele trzeba iść w dresie Al Nassr. @mekston @AFA
0
@tomek8756 No i zgłoszone. Depresja na przełomie końca jesieni i początku zimy to najlepsze co może spotkać mężczyznę który chodzi na siłownię
1
@MesQueUnClub96 Katar na spokojnie robi 1/2 drużyn w copa America
1
@Herato Argentyna albo Chile może
0
@RoberDzik to chyba oczywiste kogo.
3
@mekston stadion nie ten, sędzia nie ten, kibice nie ci, w tej Ameryce południowej to wszystko wszystkim przeszkadza.
3
@mekston Ostatni komentarz był adresowany do mnie... Pewnie przypadek
1
Wiśniewski vs Sinner - zło to zło.
2
@mekston Może Max Verstappen skorzysta z okazji?
3
@Gaucho to jest drugi największy prowokator w tej drużynie
2
@FcPortoFan1999 No tatuaż na klacie to był świetny pomysł..brawo average player, świetnie super @barcelonaLM
0
Hahaha, moja koleżanka zakochała się w Garnacho... I dobrze, fajny piłkarz.
0
@mekston czyli można przegrywać i być pierwszym, dobry ten ranking
0
Najładniejsza dziewczyna na świecie to...?
0
@Encore jednak zrobienie tatuażu z Włochem na klacie, było świetnym pomysłem
1
@michal26 ja się boję wesel ludzi gdzie panna młoda ma mniej niż 25 lat, bo jeszcze zacznie mnie podrywać
1
@Marian_Pazdzioch W takim razie odpuszczam oglądanie tego, obejrzę za to 900, coś czego nikt nigdy nie zrobił i nie zrobi :)
0
@Marian_Pazdzioch Są rozmowy z sędziami?
0
@MESSIah16 oczywiście że z Ronaldo