5

@AFA a co ma Hiszpania z tym wszystkim wspólnego? To już lepiej Chilijski słownik sobie kupie.

4

@mekston kupiłem monolingual słownik do angielskiego, teraz będę rozumieć o co chodzi, np Impolite- not having or showing good manners

1

@Rust_Cohle to są żołnierze Ten Haga, szacunek

0

@BORO_12 O co tu chodzi @mekston

0

@BORO_12 właśnie Oby tak @Kapitan hawk

0

Czy Real dziś wygra?

0

Zdjął jedynego dobrego piłkarza brawo

1

@KamQiX oczywiście że tak. Tryplet tak tak

0

@MesQueUnClub96 to wielki mistrzu myśliciel słynna taktyka - najlepszy na ławkę

0

Haha ale to Ronaldo był problemem. Wstyd

0

@MesQueUnClub96 wielki mistrz strateg kiedyś trenował Ajax

1

Spokojnie to wszystko to strategia mistrza

1

@MesQueUnClub96 O'Connor przez własną głupotę ma mniejszą przewagę niż powinien. Ktoś mu w końcu powinien powiedzieć żeby przestał skakać do koła przy każdym przyspieszeniu, zwłaszcza na takich procentach. Tyle dobrze w kontekście walki o podium dla niego że Carapaz i Landa nie wydają się być w super formie, a i nie są od niego wiele lepszymi czasowcami, w sumie to nawet nie są lepszymi

1

@MesQueUnClub96 Mikel to gość który wymyślił kolarstwo

1

@mekston Lando vs Piastri 2026 to może być najlepsza walka w historii

1

@Kessie typuj na Lando, on prawie zawsze wygrywa wszyyystko

1

Piastri też niesamowity, jego kolega z drużyny jest jednym z najlepszych w historii, a on czasem jest w stanie z nim powalczyć

0

@mekston a czemu woli żeby Piastri wygrywał niż samemu wygrywaĆ? To jakaś taktyka na goata?

1

@mekston można jakoś zgłosić kierowcego do władz F1?

1

@Amigo_Blanco @AFA O co tu chodzi? Widzę że @mekston polajkował

5

@MesQueUnClub96 jeden z moich ulubionych turniejów. Szacun

1

@Barcanajlepszyteam widzisz @barcelonaLM miałem robić wrzesień bez zgłaszania... Miałem

1

@Marian_Pazdzioch a kto musiał mierzyć się z tak wymagającymi przeciwnikami jak Tsisipas czy Ruud, a kto miał poważnych przeciwników?

2

@Marian_Pazdzioch w grze w tenisa

1

@barcelonaLM no bo lepszy jest Nadal i tyle w temacie

1

Gunther to jest taki kozak

1

@MesQueUnClub96 zgłoszone za Wiśniewskiego

2

3 drużyny które najbardziej lubisz? Ja Barcelona, Al Nassr i Fenerbahce

1

Co tu się dzieje się

1

No i taka Barcelona się przyjemnie ogloda @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?