Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AFA a co ma Hiszpania z tym wszystkim wspólnego? To już lepiej Chilijski słownik sobie kupie.
4
@mekston kupiłem monolingual słownik do angielskiego, teraz będę rozumieć o co chodzi, np Impolite- not having or showing good manners
1
@Rust_Cohle to są żołnierze Ten Haga, szacunek
0
@BORO_12 O co tu chodzi @mekston
0
@BORO_12 właśnie Oby tak @Kapitan hawk
0
Czy Real dziś wygra?
0
Zdjął jedynego dobrego piłkarza brawo
1
@KamQiX oczywiście że tak. Tryplet tak tak
0
@MesQueUnClub96 to wielki mistrzu myśliciel słynna taktyka - najlepszy na ławkę
0
Haha ale to Ronaldo był problemem. Wstyd
0
@MesQueUnClub96 wielki mistrz strateg kiedyś trenował Ajax
1
Spokojnie to wszystko to strategia mistrza
1
@MesQueUnClub96 O'Connor przez własną głupotę ma mniejszą przewagę niż powinien. Ktoś mu w końcu powinien powiedzieć żeby przestał skakać do koła przy każdym przyspieszeniu, zwłaszcza na takich procentach. Tyle dobrze w kontekście walki o podium dla niego że Carapaz i Landa nie wydają się być w super formie, a i nie są od niego wiele lepszymi czasowcami, w sumie to nawet nie są lepszymi
1
@MesQueUnClub96 Mikel to gość który wymyślił kolarstwo
1
@mekston Lando vs Piastri 2026 to może być najlepsza walka w historii
1
@Kessie typuj na Lando, on prawie zawsze wygrywa wszyyystko
1
Piastri też niesamowity, jego kolega z drużyny jest jednym z najlepszych w historii, a on czasem jest w stanie z nim powalczyć
0
@mekston a czemu woli żeby Piastri wygrywał niż samemu wygrywaĆ? To jakaś taktyka na goata?
1
@mekston można jakoś zgłosić kierowcego do władz F1?
1
@Amigo_Blanco @AFA O co tu chodzi? Widzę że @mekston polajkował
5
@MesQueUnClub96 jeden z moich ulubionych turniejów. Szacun
1
@Barcanajlepszyteam widzisz @barcelonaLM miałem robić wrzesień bez zgłaszania... Miałem
1
@Marian_Pazdzioch a kto musiał mierzyć się z tak wymagającymi przeciwnikami jak Tsisipas czy Ruud, a kto miał poważnych przeciwników?
2
@Marian_Pazdzioch w grze w tenisa
1
@barcelonaLM no bo lepszy jest Nadal i tyle w temacie
1
Gunther to jest taki kozak
1
@MesQueUnClub96 zgłoszone za Wiśniewskiego
2
3 drużyny które najbardziej lubisz? Ja Barcelona, Al Nassr i Fenerbahce
1
Co tu się dzieje się
1
No i taka Barcelona się przyjemnie ogloda @mekston