1

@MesQueUnClub96 no i co to zmienia i tak jest numerem 4

2

@Rust_Cohle Element jest najlepszy

0

@Linnox to matematyka?

0

@barcelonaLM Novak najlepszy

0

Czyli US Open wygra albo GOAt, bo jego wielki następca Sinner. Tak tak tak

1

@tomek8756 oczywiście że tak, jak każdy

3

No i udany dzień piłkarski :)

3

Grać las Palmas

2

@AFA Setien to ten trener od 2-8 Nie Nie !

0

Las Palmas to jest dobra drużyna i szacuenk

2

@juarez ja oglądałem ale nie wiele rozumiem bo nie znam angielskiego @mekston

6

@Rust_Cohle faktycznie byłem tam królem

2

@MesQueUnClub96 jest numerem 1 tego turnieju, ten turniej to jego królestwo

7

Trzeba wygrywać mecze i wtedy wygra się champions league

0

@agaFCB no average player lepszy od Alcaraza, mój idol Novak też, ale to są zawodnicy świetni

0

Tak naprawdę to Nadal nie jest aż taki dobry. @barcelonaLM @Encore @mekston Serbia i average Sinner to są gracze

1

No i tak powinno być, a teraz oby Barcelona miała szczęście w losowaniu

1

@mekston nie wiem jakiego Greka, wiem że zgłosiłem

3

@Kessie w końcu materiał do zgłaszania

0

@MesQueUnClub96 szkoda, zwłaszcza że dziś sobie spacerek zrobili

5

@4drian0 dałem suba oczywiście

5

@Kessie e ja w prime 135 wycisłem, żaden wybitny wynik to fakt, ale wszyscy to tam silniejsi nie byli

1

@FCB_dimiC z życia. @Derean u mnie tylko woda - Water

7

Jeśli powiedziała że jesteś w jej typie to kłamała

1

Jakie piwo zero najlepsze?

1

Najgorzej to jak jest się w typie każdej dziewczyny

2

@Pnog37 zmienił się Leo trochę

0

@mekston ulubieni to gasly Alonso i Max? Ale obiektywnie Lando może być najlepszy w historii

0

@barcelonaLM myślałem że Djokovic też kurde

0

@PizzerMan Cristiano Ronaldo Cr7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?