Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston nie ma szans City z wielkim trenerem
0
Demi Vollering atakuje, niestety, ale różnica nie jest duża
2
@Encore Monfils to jest mistrz świata
0
@MesQueUnClub96 dramat i tyle w temacie
0
@FcPortoFan1999 jeszcze gór nie było
0
O sile Al Hilal stanowią Serbowie. Czy to przypadek? @MesQueUnClub96
2
@AFA Chelsea to jest lepsze jedynie od wybitnego trenera łysego
3
@MesQueUnClub96 kim jest ten Toro Rosso i czego chce od mistrza? @mekston @Kessie
2
@Kessie o to mi chodziło właśnie, ale użytkownik niżej też mądrze napisał, mundial 2022 to jakaś porażka
2
Ogórkowy turniej i tyle w temacie
1
@esem91 co to za piłkarz? Haha @mekston
0
@Szklaner siłownia jest lepsza w nocy.
5
Na kacu człowiek ma najgorsze myśli. @AFA @mekston
0
@agaFCB a jakby Alcaraz tam grał?
1
Komu w tym roku warto kibicować w premier league? Oczywiście odpada drużyna wybitnego trenera
0
To Ashley Young jeszcze gra. Niesamowite
1
@MesQueUnClub96 oczywiście, ale to już czynniki poza sportowe o tym zadecydowały, bo gdyby faktycznie doszło do walki trójki jumbowskiej to wynik byłby z góry ustalony, nawet jeśli vuelta 2023 to mógł być prime Roglicia
1
@MesQueUnClub96 jak Roglic nie będzie w formie to będzie to pierwszy ciekawy GT od lat, jak będzie w formie to nie będzie ciekawy
0
Ale przewidywalne w tym roku Tour de pologne, Nys bierze wszystkie ścianowe etapy, a Jonas bierze Generalkę, choć Kelderman by wygrał wyścig gdyby się nie wywalił na czasówce
0
@MesQueUnClub96 ale on nie ustala kiedy się jeździ
0
@mekston czemu tak długo nie było ścigania?
0
Ciekawe co poczuł Guardiola oglądając wczoraj wielkiego stratega, o ile oglądał oczywiście
0
@zadafcb Vollering na pewno odczuwa skutki kraksy, jest bardzo duża szansa
1
@Wio zobaczcie to @mekston @AFA Chile powrócił
1
@MesQueUnClub96 Auger to kiedyś grał z Hubciem
0
Kto by wygrał solówkę Deadpool vs Geralt Rivia
0
@MesQueUnClub96 nie znam niestety ten drużyny
3
Ten moment kiedy ,,kolega" o którego masz się nie martwić mówi że lubi prime Forlana i prime Falcao.
0
@TR3YWAY jak się było młodym to się piło bez, ale z wiekiem to już za duże wyzwanie dla organizma
2
@MesQueUnClub96 Alcaraz jest dobrym graczem nawet @Encore