0

@mekston nie ma szans City z wielkim trenerem

0

Demi Vollering atakuje, niestety, ale różnica nie jest duża

2

@Encore Monfils to jest mistrz świata

0

@MesQueUnClub96 dramat i tyle w temacie

0

@FcPortoFan1999 jeszcze gór nie było

0

O sile Al Hilal stanowią Serbowie. Czy to przypadek? @MesQueUnClub96

2

@AFA Chelsea to jest lepsze jedynie od wybitnego trenera łysego

3

@MesQueUnClub96 kim jest ten Toro Rosso i czego chce od mistrza? @mekston @Kessie

2

@Kessie o to mi chodziło właśnie, ale użytkownik niżej też mądrze napisał, mundial 2022 to jakaś porażka

2

Ogórkowy turniej i tyle w temacie

1

@esem91 co to za piłkarz? Haha @mekston

0

@Szklaner siłownia jest lepsza w nocy.

5

Na kacu człowiek ma najgorsze myśli. @AFA @mekston

0

@agaFCB a jakby Alcaraz tam grał?

1

Komu w tym roku warto kibicować w premier league? Oczywiście odpada drużyna wybitnego trenera

0

To Ashley Young jeszcze gra. Niesamowite

1

@MesQueUnClub96 oczywiście, ale to już czynniki poza sportowe o tym zadecydowały, bo gdyby faktycznie doszło do walki trójki jumbowskiej to wynik byłby z góry ustalony, nawet jeśli vuelta 2023 to mógł być prime Roglicia

1

@MesQueUnClub96 jak Roglic nie będzie w formie to będzie to pierwszy ciekawy GT od lat, jak będzie w formie to nie będzie ciekawy

0

Ale przewidywalne w tym roku Tour de pologne, Nys bierze wszystkie ścianowe etapy, a Jonas bierze Generalkę, choć Kelderman by wygrał wyścig gdyby się nie wywalił na czasówce

0

@MesQueUnClub96 ale on nie ustala kiedy się jeździ

0

@mekston czemu tak długo nie było ścigania?

0

Ciekawe co poczuł Guardiola oglądając wczoraj wielkiego stratega, o ile oglądał oczywiście

0

@zadafcb Vollering na pewno odczuwa skutki kraksy, jest bardzo duża szansa

1

@Wio zobaczcie to @mekston @AFA Chile powrócił

1

@MesQueUnClub96 Auger to kiedyś grał z Hubciem

0

Kto by wygrał solówkę Deadpool vs Geralt Rivia

0

@MesQueUnClub96 nie znam niestety ten drużyny

3

Ten moment kiedy ,,kolega" o którego masz się nie martwić mówi że lubi prime Forlana i prime Falcao.

0

@TR3YWAY jak się było młodym to się piło bez, ale z wiekiem to już za duże wyzwanie dla organizma

2

@MesQueUnClub96 Alcaraz jest dobrym graczem nawet @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?