Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepsze to jak klasa mówi że ucieka z matematyki na wagary, a ja się nie zgadzam i po 2 minutach podaje wszystkie nazwiska dyrkowi
0
@agaFCB ja jestem takim mentorem
0
@Zoker będzie zwolniony w grudniu
0
@Kidd ja już miałem za dużo dziewczyn w swoim życiu
2
Niestety dziewczyny nie lubią jak chłop je dobrze traktuje, one wolą tych złych. @mekston @agaFCB
11
@macio_944 on nie jest chory psychicznie
1
@tomek8756 ja mam swoje zdanie na temat tego kraju, jak zwykle wychodzi na moje
0
Najgorzej to jak się widzi tik toka że ludzie czekali z jakieś 5 lat i w końcu zostali parą a ja już czekam od 2016 roku.
1
@Encore ja to tęsknię za dwoma użytkownikami którzy kierowali stronę w czasach covida, niestety nie można wymieniać co to za gracze
1
@July_6_BcN dziewczyna która kocham
3
Niesamowite że strzeliłem tyle samo hat tricków podczas mundialu, co wszyscy zdobywcy złotej piłki w 21 wieku łącznie, oczywiście oprócz jednego z nich. @AFA @mekston
4
@Kessie no i trochę zgłoszeń pójdzie
4
Nigdy nie przypominaj mężczyźnie o 10 grudnia. Zasada numer 1
0
Portugalczycy w Premier League. Bruno jest dużo lepszy niż Bernardo, Nani jest dużo lepszy niż Bruno, a nad Nanim stoi jeszcze jeden gracz
0
@mordini123 o co chodzi najdalszym rzutem? A tyczka i zwyz to będą całkowicie inne dyscypliny
0
@FcPortoFan1999 więcej average playerów w tym sporcie nie ma
2
Ja od początku pisałem że average player, jak zwykle miałem rację. @mekston @barcelonaLM @Encore @agaFCB
0
@MesQueUnClub96 szczerze prawko w 2024 to już nuda, dwa lata temu to było coś
0
Czy ten Bearman to ma prawo jazdy? @MesQueUnClub96 @Kessie @mekston
0
Gundogan tak czy nie?
0
@mekston najlepsze podium fana Ocona nie istnieje.. hmm
0
Może w innym uniwersum Cristiano wygrał mundial a ja i Maja jesteśmy ze sobą. @mekston @AFA
0
@mekston MSN to najlepsze trio w historii i bez dyskusji. Zamykam, Koniec!
0
@mekston co ty za porównania Mekston robisz, oczywiście że MSN najlepsze trio
1
Kto ma najlepszy samochód w F1? @mekston @Kessie
0
@mekston nie ma szans City z wielkim trenerem
0
Demi Vollering atakuje, niestety, ale różnica nie jest duża
2
@Encore Monfils to jest mistrz świata
0
@MesQueUnClub96 dramat i tyle w temacie
0
@FcPortoFan1999 jeszcze gór nie było