0

@Sysia11 zdrajca i tyle w temacie. @mekston

0

@agaFCB ATP lepsze od WTA

3

Hubert ładny wynik :)

0

@mekston o co chodzi. Nie proszę nie

1

@barcelonaLM Alonso lepszy @mekston

1

@tomek8756 jeśli jest Kolumbijka to można tak. @AFA

0

Fabiański, Dudek, Boruc i Szczęsny - od najlepszego do najmniej lepszego?

0

@adamek20151 przecież @MesQueUnClub96 nie pisał o żadnych średniakach

2

@mekston James Rodriguez to szacunek

0

US Open to może być turniej serbskiej siły - Djere - czas na tego tenisistę @MesQueUnClub96 @mekston @barcelonaLM

0

Największa legenda Barcelony to?

0

Dzisiaj Barcelona i Al Nassr po zwycięstwo

0

@Encore przecież on sam ma lepsze liczby niż oni we dwóch. Co to ma być? @mekston

2

@norbi77 ja lubię Aspas

0

@Pnog37 lepsza niż mls

5

@MesQueUnClub96 mam już dość, czy on jest lepszy od Lando? @mekston @Kessie

0

@Pnog37 dlaczego powinien dostać? Najwięcej goli

1

@MesQueUnClub96 Sakkari ale co to za kibicowanie

0

@lucas/catalan dlaczego Swerve nie wygrał? Jo mysloł że on jest gwiazda obecnie w tym AEW i będzie wygrywać walki tak tak

1

Czyli Sakkari już odpadła a Osorio gra z przeciwniczką z którą pewnie odpadnie. Brawo Wta

0

Gdyby miał powstać film o najlepszym piłkarzu w historii, to jaki powinien być jego tytuł?

1

Gra w gwinta. Tak czy nie?

0

@Culer9002 co to za gra?

0

Frenkie De Jong. Tak czy nie?

0

@BarcaFanSince2006 ja nie oglodom tego ale ja mysloł że oni ze Swerve chcą zrobić największą postać tej federacji

0

Deco. Tak czy nie?

0

Kobiety z Urugwaju to jest szacunek

0

@BarcaFanSince2006 czemu mejn iwent wygrał?

2

Jazda z instruktorem to był niezły hardcore, wjechałem na jakiś parking a on od razu: Panie Popitek no cofnij pan do tyłu, co pan robisz?

0

@barcelonaLM ja wolę Serbia, a ja się na tym znam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?