Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 zdrajca i tyle w temacie. @mekston
0
@agaFCB ATP lepsze od WTA
3
Hubert ładny wynik :)
0
@mekston o co chodzi. Nie proszę nie
1
@barcelonaLM Alonso lepszy @mekston
1
@tomek8756 jeśli jest Kolumbijka to można tak. @AFA
0
Fabiański, Dudek, Boruc i Szczęsny - od najlepszego do najmniej lepszego?
0
@adamek20151 przecież @MesQueUnClub96 nie pisał o żadnych średniakach
2
@mekston James Rodriguez to szacunek
0
US Open to może być turniej serbskiej siły - Djere - czas na tego tenisistę @MesQueUnClub96 @mekston @barcelonaLM
0
Największa legenda Barcelony to?
0
Dzisiaj Barcelona i Al Nassr po zwycięstwo
0
@Encore przecież on sam ma lepsze liczby niż oni we dwóch. Co to ma być? @mekston
2
@norbi77 ja lubię Aspas
0
@Pnog37 lepsza niż mls
5
@MesQueUnClub96 mam już dość, czy on jest lepszy od Lando? @mekston @Kessie
0
@Pnog37 dlaczego powinien dostać? Najwięcej goli
1
@MesQueUnClub96 Sakkari ale co to za kibicowanie
0
@lucas/catalan dlaczego Swerve nie wygrał? Jo mysloł że on jest gwiazda obecnie w tym AEW i będzie wygrywać walki tak tak
1
Czyli Sakkari już odpadła a Osorio gra z przeciwniczką z którą pewnie odpadnie. Brawo Wta
0
Gdyby miał powstać film o najlepszym piłkarzu w historii, to jaki powinien być jego tytuł?
1
Gra w gwinta. Tak czy nie?
0
@Culer9002 co to za gra?
0
Frenkie De Jong. Tak czy nie?
0
@BarcaFanSince2006 ja nie oglodom tego ale ja mysloł że oni ze Swerve chcą zrobić największą postać tej federacji
0
Deco. Tak czy nie?
0
Kobiety z Urugwaju to jest szacunek
0
@BarcaFanSince2006 czemu mejn iwent wygrał?
2
Jazda z instruktorem to był niezły hardcore, wjechałem na jakiś parking a on od razu: Panie Popitek no cofnij pan do tyłu, co pan robisz?
0
@barcelonaLM ja wolę Serbia, a ja się na tym znam