Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 co to ma być? Zgłoszone
1
Kto jest twoim ulubionym piłkarze z państw na A? Ja albo Rio Ferdinand albo Garnacho
0
Fame MMA na narodowym, tak czy nie?
1
@mekston Zverev will finish his story
1
@MesQueUnClub96 O'Connor to nie jest nawet najmocniejszy w swojej drużynie
3
@MesQueUnClub96 nie znam angielskiego, ale wiem że Lando nie da się pokonać. Niestety.
0
@MichuZ44 i jeden i drugi będzie zdublowany przez Norrisa już w drugim Lapsie, Verstappen z Hamiltonem w ósmym
0
@Xaviball Nadal miał już złoto @mekston
1
@mekston Max i Verstappen to ten sam gracz, jego arcywróg to Lando Norris
2
Kimi Antonelli vs Barman? @mekston @Kessie @MesQueUnClub96
0
Goat odpadł, o nie. :( @barcelonaLM @Encore
0
@barcelonaLM a jak mój idol gra?
0
Ale on rozniesie rekord Bolta na 200
0
@MesQueUnClub96 on raczej nie jest piłkarzem
1
Co to za piłkarz?
- piłkarz zawsze kierowany przez swoich lepszych kolegów, - w kadrze lepszy od niego był piłkarz znany kibicom Barcelony, dramat i tyle w temacie
0
@tomek8756 jeśli sprowadzi odpowiednich graczy to tak
2
Okienko transferowe się powoli kończy, warto wspomnieć że jest taki rodak Deco, może on coś zmieni?
0
@Sulimo ja kocham fame MMA tak tam
1
@barcelonaLM ja nie znam języka a zdałem, były korki prywatne u koleżanki, a u innej koleżanki były z matmy, beka i tyle w temacie
0
@Kgorecki2500 WOS to przedmiot dla debili na maturze, wiem bo bez nauki z 70 zrobiłem
6
@Kapitan hawk Mekston jest trochę dłużej w serwisie
1
Kujcze szkoda że nie kupiłem bileta na WWE w Berlinie :(
3
Najgorzej to jak kolega nie chce Cię znać bo jego dziewczyna się w tobie zakochała
1
@MesQueUnClub96 no i co to zmienia i tak jest numerem 4
2
@Rust_Cohle Element jest najlepszy
0
@Linnox to matematyka?
0
@barcelonaLM Novak najlepszy
0
Czyli US Open wygra albo GOAt, bo jego wielki następca Sinner. Tak tak tak
1
@tomek8756 oczywiście że tak, jak każdy
3
No i udany dzień piłkarski :)