Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matko z Zverev przegra z Wiśniewskim :( Minotaur finish the story pls
7
@zodiak_10 w takiej właśnie klatce dwie byłe najlepsze przyjaciółki pobiły się o mnie..
7
@michaelski dziewczyny biły się o mnie
2
@mekston nie ten szkolny cwaniak to taki Patryk, lubi go tylko Ci co mnie nie lubili, oczywiście za plecami mnie nie lubili, bo w twarz to się podlizywali, ogólnie gimnazjum to było ja vs dziewczyny, tyle bójek przeze mnie
3
W gimnazjum najlepsze było jak taka jedna dziewczyna powiedziała szkolnemu cwaniakowi który był w niej zakochany, że jest drugim najlepszym chłopakiem w całej szkole i gdyby nie ja to by z nim była. Ale też ona była nieciekawa, ale jego fajnie zgasiła.
1
@barcelonaLM Ten co US Open wygra, ale zastanawiam się też nad Novakem
1
Czy zrobienie tatuażu na całe plecy - pewien wybitny włoski tenisista, to dobry pomysł? @barcelonaLM @Encore @mekston
0
@mekston a z jakiego jest kraju?
0
@MesQueUnClub96 ale Landa był dziś fatalny, po tak świetnym TdF, on kompletnie nie ma mentalności lidera, za każdym razem jedzie najlepiej gdy jest w roli "pomocnika"
1
@mekston Co tam z @AFA lajkujecie?
0
@Arden on akurat całkowicie nie wie jak grać. Dramat
2
Już jutro Duplantis vs Warholm, być może Szwed w końcu coś przegra
0
@mindbender84 bo ma nazwisko Ronaldo
5
Najgorsze to jak nieśmiały chłopak powiedział cześć do dziewczyny na rozpoczęcie roku szkolnego i potem połowa szkoły się z niego śmiała, dopóki nie pojawiłem się ja.
0
@Herato Ronaldo Ronaldo Ronaldo
0
@mekston no i okej, ale ile hat tryków strzelił Messi?
2
@barcelonaLM Lubię Meda, ale szkoda że Borges odpadł, prawdziwy tenisowy wojownik
1
@takisobiektos Na szlemach lepsze h2h ma ktoś inny, kiedy to ma znaczenie
1
@mekston Jaka jest różnica między tymi krajami po Kolumbia? Pytam bo się nie znam
3
@PatrychoO Każdy z nich ma też zero hat tryków na world cupie przeciwko topowej reprezentacji, bo jak to zrobił to nie był 2008 i nie miał już też noodle hair
0
Ronaldo 2008 vs Noodle Hair Ronaldo, który Cristiano lepszy?
0
@barcelonaLM Wstyd i tyle w temacie
4
Przed szkoła zawsze się szło do fryzjera i mowiło - Na Ronaldo !
2
@AFA ale Argentyna by z niemi 10 razy grała?
2
@AFA Zobaczyłbym taki Luksemburg w takiej grupie :)
0
@Coutinho007 czy Casemiro jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie?
5
Szkoła, piękne czasy. Najgorsze było jak w gimnazjum nauczyciele mnie przyłapali po piwie i potem w celu złagodzenia kary trzeba było wszystkich sprzedać, a oni dużo bardziej pijani niż ja byli
1
@mekston May I Stand Unshaken?
2
@mekston half of them are females
4
@mekston Francja pokona Argentynę 3-1 wygrywając World Cup, Mbappe strzeli dwa razy, Griezmann będzie Momem a Messi będzie płakać