0

Matko z Zverev przegra z Wiśniewskim :( Minotaur finish the story pls

7

@zodiak_10 w takiej właśnie klatce dwie byłe najlepsze przyjaciółki pobiły się o mnie..

7

@michaelski dziewczyny biły się o mnie

2

@mekston nie ten szkolny cwaniak to taki Patryk, lubi go tylko Ci co mnie nie lubili, oczywiście za plecami mnie nie lubili, bo w twarz to się podlizywali, ogólnie gimnazjum to było ja vs dziewczyny, tyle bójek przeze mnie

3

W gimnazjum najlepsze było jak taka jedna dziewczyna powiedziała szkolnemu cwaniakowi który był w niej zakochany, że jest drugim najlepszym chłopakiem w całej szkole i gdyby nie ja to by z nim była. Ale też ona była nieciekawa, ale jego fajnie zgasiła.

1

@barcelonaLM Ten co US Open wygra, ale zastanawiam się też nad Novakem

1

Czy zrobienie tatuażu na całe plecy - pewien wybitny włoski tenisista, to dobry pomysł? @barcelonaLM @Encore @mekston

0

@mekston a z jakiego jest kraju?

0

@MesQueUnClub96 ale Landa był dziś fatalny, po tak świetnym TdF, on kompletnie nie ma mentalności lidera, za każdym razem jedzie najlepiej gdy jest w roli "pomocnika"

1

@mekston Co tam z @AFA lajkujecie?

0

@Arden on akurat całkowicie nie wie jak grać. Dramat

2

Już jutro Duplantis vs Warholm, być może Szwed w końcu coś przegra

0

@mindbender84 bo ma nazwisko Ronaldo

5

Najgorsze to jak nieśmiały chłopak powiedział cześć do dziewczyny na rozpoczęcie roku szkolnego i potem połowa szkoły się z niego śmiała, dopóki nie pojawiłem się ja.

0

@Herato Ronaldo Ronaldo Ronaldo

0

@mekston no i okej, ale ile hat tryków strzelił Messi?

2

@barcelonaLM Lubię Meda, ale szkoda że Borges odpadł, prawdziwy tenisowy wojownik

1

@takisobiektos Na szlemach lepsze h2h ma ktoś inny, kiedy to ma znaczenie

1

@mekston Jaka jest różnica między tymi krajami po Kolumbia? Pytam bo się nie znam

3

@PatrychoO Każdy z nich ma też zero hat tryków na world cupie przeciwko topowej reprezentacji, bo jak to zrobił to nie był 2008 i nie miał już też noodle hair

0

Ronaldo 2008 vs Noodle Hair Ronaldo, który Cristiano lepszy?

0

@barcelonaLM Wstyd i tyle w temacie

4

Przed szkoła zawsze się szło do fryzjera i mowiło - Na Ronaldo !

2

@AFA ale Argentyna by z niemi 10 razy grała?

2

@AFA Zobaczyłbym taki Luksemburg w takiej grupie :)

0

@Coutinho007 czy Casemiro jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie?

5

Szkoła, piękne czasy. Najgorsze było jak w gimnazjum nauczyciele mnie przyłapali po piwie i potem w celu złagodzenia kary trzeba było wszystkich sprzedać, a oni dużo bardziej pijani niż ja byli

1

@mekston May I Stand Unshaken?

2

@mekston half of them are females

4

@mekston Francja pokona Argentynę 3-1 wygrywając World Cup, Mbappe strzeli dwa razy, Griezmann będzie Momem a Messi będzie płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?