Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MichuZ44 mi dziś się śnił mundial 2026 i w tym śnie rekord został pobity.
0
@Kidd jak zapłacą dobrze to mogę i na 1/2 etatu robić
0
@Herato Ronaldo Ronaldo Ronaldo
1
@Pressinho ja to odpadłem na dodawaniu ułamków, po co one komu.
8
Matematyka to przedmiot dla gigantów. Te wszystkie ułamki, logarytmy i procenty i tylko nieliczni wiedzą o co w nich chodzi.
2
@Hosh Kondogbia szacunek
0
Może jednak nie jest najlepszy
1
@FrankliN7 Garnacho to mój ulubiony piłkarz z Argentyny, podoba się mojej koleżance, wszystkie jego mecze ogląda :)
3
U koleżanka której podoba się Garnacho zaprosiła mnie na Kolumbia Argentyna. Teraz tylko nie wiem czy gol, czy popularna na tej stronie asysta. Siuuu @AFA @mekston
1
No i Szacunek Liga Narodów ważny gol.
1
Dajcie złota piłka dla Modricia bo biega i bo go lepszy kolega kierował na mundialu
0
@misterio Bandy farciarzy a nie 3 repra, a w 2018 Rakieta ich ratował. Dajcie mi złota piłka za bieganie...
0
Brawo pięknie, dziś żołnierze Ten Haga z golami siuuuu
1
@MesQueUnClub96 Lights do down, I'm ready now
1
@MesQueUnClub96 Hard times breed better men
0
@MesQueUnClub96 wyjaśnił averagowca
1
@mekston z drugiej strony fajnie że McTominay wyjaśnia nieudacznika trenerskiego
0
Co ta Szkocja gra..? Co to ma być?
1
@Encore zgłoszone i tyle w temacie @barcelonaLM
0
Dawaj Taylor Wiśniewski it's the final countdown. Finish the story
1
O teraz widzę że Noah Lyles wczoraj był n US Open i gadał sobie z Hamiltonem, był też Steph Curry, ciekawe czy doszło do konfrontacji Lylesa z Currym
0
@Kapitan hawk widać kto idolem :P
1
@mekston szczerze w szachy nikt nie ma ze mną szans, a amatorsko sobie pykam
0
@Stinger_ Amerykański Koszmar wygra
1
@macio_944 ale ja hetero jestem
0
Najgorsze to jak ktoś robi sobie żarty że podobasz mu się, ale w rzeczywistości nie podobasz
0
@PatrychoO Mają te piłkarki Barcelony chłopów?
0
@negreanu ja to bym zrobił storlajna że Cristiano musi grać sam przeciwko 11 piłkarzom Argentyny w finale mundiala i przegrywa pierwsza połowa 6-0
0
@Stinger_ Po to odszedł z Jumbo, ażeby móc swobodnie wystartować w tourze, więc jeśli nie uzna że to już nie ma sensu to wystartuje
1
@Stinger_ on oddałby te wszystkie Vuelty za jeden Tour, książę który nigdy nie został królem