1

@barcelonaLM ale goat ukończył piłkę nożną

3

Nie doceniałem tego 2016, po czasie chciałbym wrócić, najlepszy rok

3

Jeden mecz Fabregasa >>>

2


Braci się nie traci, szacunek, oby więcej takich przyjaciół jak Rio

3

Liga mistrzów w tym roku, średnio. Najlepsza drużyna prowadzona przez mistrza Ten Haga niestety nie gra i wiadome jest, że zwycięzca jest tylko numerem 2

0

Siedem. Tak czy nie?

0

@Rewolucja123 a ja w to grałem xd, hehehe siuuu

0

@tomek8756 ja chcę tylko goata z World cupem zobaczyć

0

A co jeśli to wszystko to tylko sen i dalej mamy 2016?

1

@mekston ale Mekston to nie znaczy że jest lepszy od Ronaldinho

0

@mekston nie żartujemy sobie. Porównaj to do debiutu Goata

2

Hahaha brawo Garnacho, w końcu jest jego czas

1

Co to za trener? 1. Nigdy nie przegrał w finale ligi mistrzów. 2. Pokonał Guardiole. 3. Nigdy nie przegrał meczu na Mundialu, Euro, a nawet Copa America. 4. Wielki wizjoner

0

@Sysia11 No i super, wyjaśnia najlepszego trenera w historii, wielkiego strategia, mistrza nad mistrzami. Dawaj Garnacho

0

@Stinger_ tylko nie to drugie

1

@AFA właśnie ja chcę żeby goat nie wygrał mundialu. Do mundialu chciałbym pracować zdalnie, na mundial bym się wygrał osobiście. A do Papu Gomeza mam duży sentyment z czasów Atalanty, natomiast u mnie zespół będzie ustawiony pod Higuaina

2

@Kapitan hawk ja mam nadzieję że @AFA mi załatwi robotę w reprezentacji Argentyna

0

@Kgorecki2500 Witam. Znasz się może na fizyce?

1

Witam użytkownika @NeroTFP1 Jaka jest pana wiedza na temat fizyki?

2

@barcelonaLM Siema, znasz się może na fizyce?

0

@tomek8756 a, a jaka to jest drużyna?

2

@Encore jak u nas w gimnazjum były jakieś tam zawody lekkoatletyczne to dziewczyny zapisywały się tylko żeby jechać i mnie oglądać

2

@barcelonaLM Goat będzie w Polsce? O co chodzi, co się tu dzieje...

2

@Adran360 każdej drużynie kibicuje przeciwko rywalom drużyny Goata

1

@Adran360 lepiej niech tak nie robi

3

@Kapitan hawk Chciałbym wysłać CB na trenera Argentyna, ale nie znam angielskiego i @mekston musi przetłumaczyć treść, @AFA

0

Dziki gon galopuje po niebie w każdą pełnię. O co tu chodzi.

1

@barcelonaLM mam już dość, zgłoszone

2

@barcelonaLM i AM not understood ale @mekston jest dobry z angielskiego

1

Did you been speaking English?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?