Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM ale goat ukończył piłkę nożną
3
Nie doceniałem tego 2016, po czasie chciałbym wrócić, najlepszy rok
3
Jeden mecz Fabregasa >>>
2
Braci się nie traci, szacunek, oby więcej takich przyjaciół jak Rio
3
Liga mistrzów w tym roku, średnio. Najlepsza drużyna prowadzona przez mistrza Ten Haga niestety nie gra i wiadome jest, że zwycięzca jest tylko numerem 2
0
Siedem. Tak czy nie?
0
@Rewolucja123 a ja w to grałem xd, hehehe siuuu
0
@tomek8756 ja chcę tylko goata z World cupem zobaczyć
0
A co jeśli to wszystko to tylko sen i dalej mamy 2016?
1
@mekston ale Mekston to nie znaczy że jest lepszy od Ronaldinho
0
@mekston nie żartujemy sobie. Porównaj to do debiutu Goata
2
Hahaha brawo Garnacho, w końcu jest jego czas
1
Co to za trener? 1. Nigdy nie przegrał w finale ligi mistrzów. 2. Pokonał Guardiole. 3. Nigdy nie przegrał meczu na Mundialu, Euro, a nawet Copa America. 4. Wielki wizjoner
0
@Sysia11 No i super, wyjaśnia najlepszego trenera w historii, wielkiego strategia, mistrza nad mistrzami. Dawaj Garnacho
0
@Stinger_ tylko nie to drugie
1
@AFA właśnie ja chcę żeby goat nie wygrał mundialu. Do mundialu chciałbym pracować zdalnie, na mundial bym się wygrał osobiście. A do Papu Gomeza mam duży sentyment z czasów Atalanty, natomiast u mnie zespół będzie ustawiony pod Higuaina
2
@Kapitan hawk ja mam nadzieję że @AFA mi załatwi robotę w reprezentacji Argentyna
0
@Kgorecki2500 Witam. Znasz się może na fizyce?
1
Witam użytkownika @NeroTFP1 Jaka jest pana wiedza na temat fizyki?
2
@barcelonaLM Siema, znasz się może na fizyce?
0
@tomek8756 a, a jaka to jest drużyna?
2
@Encore jak u nas w gimnazjum były jakieś tam zawody lekkoatletyczne to dziewczyny zapisywały się tylko żeby jechać i mnie oglądać
2
@barcelonaLM Goat będzie w Polsce? O co chodzi, co się tu dzieje...
2
@Adran360 każdej drużynie kibicuje przeciwko rywalom drużyny Goata
1
@Adran360 lepiej niech tak nie robi
3
@Kapitan hawk Chciałbym wysłać CB na trenera Argentyna, ale nie znam angielskiego i @mekston musi przetłumaczyć treść, @AFA
0
Dziki gon galopuje po niebie w każdą pełnię. O co tu chodzi.
1
@barcelonaLM mam już dość, zgłoszone
2
@barcelonaLM i AM not understood ale @mekston jest dobry z angielskiego
1
Did you been speaking English?