Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytanie zgodnie z chronologią vs czytanie zgodnie z kolejnością wydania?
0
@Herato Za to raz Perez się pomylil i do tej pory żałuje
0
Days gone gra. Tak czy nie?
0
@Pnog37 raczej z tego się nikt nie cieszy.
0
Ten moment kiedy powiedziała że masz malego, ale nie chodziło jej o bicepsa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Linnox no i można zgłaszać
0
Pyrrusowe zwycięstwo vs Przegrana, co lepsze?
2
@Rust_Cohle ale wygramy w 2026
0
Czasem trzeba przegrać bitwę, ale wygrać wojnę
3
@Pawlak1992 ech... Mam już dość
3
Jakaś Amelia do mnie napisała, podobno fanka Columbus Crew, może być ciekawie. @mekston @AFA
4
@Kessie Zgłoszone
2
Ja to Cristiano a ona to world cup, 2026, ostatnia szansa, oby się udało
3
Słynny Gyokeres. Tak czy nie?
3
@mekston zobacz to jest drużyna GOATA
1
@MesQueUnClub96 Ja tam nie oglądałem, ale Vine to jest e-kolarz, on mając około 25 lat zaczął jeździć w peletonie, wywala się wszędzie, jak od dziecka się nie oswoisz z peletonem to już w pewnym momencie kariery będzie zbyt późno. Roglic cierpi na podobny przypadek, niby jest technicznie lepszy niż Vine, ale mam problem z pozycjonowaniem, a o ile na vuelcie aż tak ważne to nie jest, o tyle na tourze jest to bardzo istotny element. Z Vinem jest trochę tak jakby ktoś wygrał mistrza świata w grze F1 i potem wsiadł do prawdziwego bolida, ale moc na tych czasówkach ma
1
@MesQueUnClub96 nie potrafi jeździć na rowerze, niestety.
2
@mekston nie jestem turbo ekspertem od F1 ale wydaje mi się że nie było kierowcy w całej historii który mógłby pokonać Lando w równym bolidzie
1
Najgorzej to jak najlepszy trener w historii uważa że twój ulubiony piłkarz wcale nie jest taki dobry
0
Jak oceniasz tych strategów od 0 do 10? Ten Hag, Guardiola, Flick, Xavi
0
@FcPortoFan1999 z kim grają?
0
Gdyby miał powstać film o strategii w piłce nożnej, to jaki powinien być jego tytuł? Ja - Ten Hag
4
@Adran360 no i kontrowersyjne decyzję sędziowskie, słynny turniej w.... Nie powiem jaki roku, ale zupełnie przed przypadek oznaczę użytkownika @AFA
2
Boks jest trochę podobny do piłki nożnej
2
@Pawlak1992 w obecnej dyspozycji Joshua wygrywa z Wilderem jedną renkom
4
@barcelonaLM chyba go znam
0
@mekston za co karny co to ma być?
0
@mekston Ależ mocna drużyna niesamowite, może byliby w stanie pokonać mistrza Ten Haga i utrzymać się w Ekstraklasie.... Hmm
0
@MesQueUnClub96 Oby tym razem wygrali nasi bracia