Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 oby 7-0
5
Nie odpisała od trzech dni pewnie jest zajęta...
Ogarnij się człowieku!
1
Nadal jest goatem i tyle w temacie...
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Białegostoku i Bydgoszczy
1
@macio_944 wymienić Argentyna i Portugalia i bedzie tzw szacunek
0
@tomek8756 w planach jest wykładanie na Oksfordzie
0
Dlaczego mięśnie nie rosną?
0
@Kondziubarca najlepszy strateg na świecie, również po za boiskiem, numer jeden
0
@AFA przypominam że to mecz z Wenezuelą, piszę do Krystiana, piszę do Mateusza, Łukasza się postawić na bramkę, mój dobry kolega Adam na dziewiątkę i bez problemu ich robimy, oczywiście jak na skrzydle na kapitanie
0
@MesQueUnClub96 możliwe że i tak będzie, ale Rambla mi właśnie podziękowała za zgłoszenie
0
Czy Cillian Murphy będzie aktorem?
1
@macio_944 zdecydowanie Nie! Zarówno 8 lat temu, jak i teraz
0
Polska vs Portugalia, czy to znowu 2016? Może wszystko po to był tylko koszmar i znowu będzie pięknie i normalnie
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Warszawy i Katowic
3
Dobra, trzeba pozgłaszać wszystkich porównujących Modricia do mistrza Iniesty. @AFA
1
Iniesta zasłużył na złotą piłkę, ale tego nie powiedzą Ci w mediach. @mekston
1
@shinthps dramat i tyle w temacie...
0
W sobotę, oby wygrał kraj na P.
0
@mr Barca znaczenie ma tylko kto ile goli strzelił
2
@Khajio najmniej sprawny kibic Goata
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Buenos Aires i Bogoty
3
@mekston ja CA nie oglądam to nie wiem
0
@Czajka90 nie znam jego wiedzy na temat kina, wiem że ja jestem czołówka
0
@MichuZ44 ja z Zuzią byłem na tym filmie
0
@FcPortoFan1999 ja jestem ekspertem
1
@AFA akurat Fight Club i Gladiator, blisko jest też siedem. Ale ja jeśli chodzi o kino,.jestem ekspertem przez wielkie E
3
Rambla nie zna się na filmach, nowe. Byłem na tym nowym Joker, przecież to arcydzieło, top 3 filmy jakie oglądałem.. Szacunek
2
@AFA @mekston ja za 17 razem zdałem, pozdro chłopaki, ale muszę was zgłosić
3
@mekston nie będzie, jestem za Cristiano
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Poznania i Opola