2

@mekston numer 3 jak dla mnie pod względem ważności, ale pod względem ciekawości, już drugie miejsce

5

Ważny mecz, oglądamy @mekston

2

@mekston czy 6 króli to turniej między oznaczonymi użytkownikami? Jeśli tak, to chciałbym zaznaczyć że mogę grać przeciwko wszystkim na raz.

0

@MesQueUnClub_87 nie ma nic lepiej niż siłownia, godzina 17 i ciemno za oknem, na łbie kaptur, na kapturze słuchawki i depresyjne piosenki

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Suwałk i Chorzowa

2

@Kessie Perez jest w realu Madryt...

11

Miłego dnia dla ramblowiczów z Krakowa i Wrocławia

0

@FcPortoFan1999 a jak goat gra?

0

@FcPortoFan1999 przecież nie grali źle 3 mapy, tylko jak przyszło co do czego to zepsuli, Janusza powinni wziąć, w drugim meczu ładnie wyszło to i w trzecim by wygrali

0

@FcPortoFan1999 co pan, Janusz to najlepsza postać, zawsze jak gram na niego na linii to robię 0/10

1

@Kgorecki2500 ja na lewicę akurat głosowałem...

2

@Encore hahaha, gdyby nie to że miałem minus dziewięć lat jak wychodził ten film, to może bym w nim zagrał

0

Najmniej przereklamowany film w historii?

2

@AFA ja zdałem maturę z matematyki dzięki korkom od Nikoli, ale i tak lepszy z matmy jestem od przeciętnego ramblowicza, ci to uważają że 800 ileś tam jest większe niż ponad 900..

2

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 z całym szacunkiem, ale pytanie nie było o top 3 trenerów w historii..

0

Trener, który był w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i dlatego teraz przecenia się jego możliwości?

0

@Salchent to jest aż smutne co Wesley zrobił, tyle gadania i takie coś...

0

Kulturyści w dzisiejszych czasach to dramat, tyle lat ćwiczeń i nikt Cbuma nie pokonał przez te lata, szkoda Ursa

0

@FcPortoFan1999 Goat musiał strzelić ostatniego gola w Polsce

16

Miłego dnia dla ramblowiczów z całej Polski

4

@Adran360 @Encore nie, ja u Nikoli oglądałem mecz...

2

@Encore no jak był w odpowiednim miejscu to strzelił, to za mało, ale dobrze niech na mundialu nie przeszkadza za bardzo i będzie wielkie siuuu

1

@Encore pijany jestem, najlepszy na boisku, Bernardo niewidoczny, ale plus że nie przeszkadzał

1

W końcu wychodzi na prostą.

1

@Encore oczywiście, to już jednak będzie musiał pan wyjaśnić elementowi

0

@Encore Siuuu, nigdy nie będzie drugiego takiego piłkarza

0

@Encore wynik nwm, goat dwie bramki

4

@mekston dziś najważniejszy jest GOAT

2

@sidi12843 sens jest, jednakże dodatki to wspaniała przygoda i się gra w nie.

2

@barcelonaLM Sinner jest słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?