Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston numer 3 jak dla mnie pod względem ważności, ale pod względem ciekawości, już drugie miejsce
5
Ważny mecz, oglądamy @mekston
2
@mekston czy 6 króli to turniej między oznaczonymi użytkownikami? Jeśli tak, to chciałbym zaznaczyć że mogę grać przeciwko wszystkim na raz.
0
@MesQueUnClub_87 nie ma nic lepiej niż siłownia, godzina 17 i ciemno za oknem, na łbie kaptur, na kapturze słuchawki i depresyjne piosenki
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Suwałk i Chorzowa
2
@Kessie Perez jest w realu Madryt...
11
Miłego dnia dla ramblowiczów z Krakowa i Wrocławia
0
@FcPortoFan1999 a jak goat gra?
0
@FcPortoFan1999 przecież nie grali źle 3 mapy, tylko jak przyszło co do czego to zepsuli, Janusza powinni wziąć, w drugim meczu ładnie wyszło to i w trzecim by wygrali
0
@FcPortoFan1999 co pan, Janusz to najlepsza postać, zawsze jak gram na niego na linii to robię 0/10
1
@Kgorecki2500 ja na lewicę akurat głosowałem...
2
@Encore hahaha, gdyby nie to że miałem minus dziewięć lat jak wychodził ten film, to może bym w nim zagrał
0
Najmniej przereklamowany film w historii?
2
@AFA ja zdałem maturę z matematyki dzięki korkom od Nikoli, ale i tak lepszy z matmy jestem od przeciętnego ramblowicza, ci to uważają że 800 ileś tam jest większe niż ponad 900..
2
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 z całym szacunkiem, ale pytanie nie było o top 3 trenerów w historii..
0
Trener, który był w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie i dlatego teraz przecenia się jego możliwości?
0
@Salchent to jest aż smutne co Wesley zrobił, tyle gadania i takie coś...
0
Kulturyści w dzisiejszych czasach to dramat, tyle lat ćwiczeń i nikt Cbuma nie pokonał przez te lata, szkoda Ursa
0
@FcPortoFan1999 Goat musiał strzelić ostatniego gola w Polsce
16
Miłego dnia dla ramblowiczów z całej Polski
4
@Adran360 @Encore nie, ja u Nikoli oglądałem mecz...
2
@Encore no jak był w odpowiednim miejscu to strzelił, to za mało, ale dobrze niech na mundialu nie przeszkadza za bardzo i będzie wielkie siuuu
1
@Encore pijany jestem, najlepszy na boisku, Bernardo niewidoczny, ale plus że nie przeszkadzał
1
W końcu wychodzi na prostą.
1
@Encore oczywiście, to już jednak będzie musiał pan wyjaśnić elementowi
0
@Encore Siuuu, nigdy nie będzie drugiego takiego piłkarza
0
@Encore wynik nwm, goat dwie bramki
4
@mekston dziś najważniejszy jest GOAT
2
@sidi12843 sens jest, jednakże dodatki to wspaniała przygoda i się gra w nie.
2
@barcelonaLM Sinner jest słaby