0

@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem ale miałem luźny wykład i oglądałem, dużo lepiej od Weibo zagrali, nawet zaryzykuję stwierdzenie, że przegrana drużyna tego meczu też zagrała lepiej od Weibo

1

@lucas/catalan ja wodę zazwyczaj w temperaturze pokojowej preferuję, nawet jak są upały

0

@Messibestplayerintheworld hahaha grałem w pierwszego i w milesa hahahha

1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrołęki i Bytomia

0

@Popitek12 6 miejsce młody Carlos Sainz

2

@Kidd 1. Lando
2. Lando
3. Maklareny
4. Lando
5. Lando Piastri Leclerc
6. Lando

1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Lando
@mekston @Kessie od teraz oprócz Popitek, Popito, Kosmitek, Goat, mistrz świata, można mnie również nazywać Mr.Baku

2

@Comentateiro problem był właśnie taki że za szybko wyjechałem z tego ronda... No dramat i tyle w temacie, egzaminator mi jakieś polecenia dawał tu w lewo tu w prawo itp.. zawróc

10

Dziś mijają 3 lata od mojego piątego podejścia do egzaminu praktycznego na prawo jazdy, był to pierwszy raz, jak udało mi się wyjechać z placu, niestety rondo zweryfikowało

2

@AFA nie wiem, jestem na jakiejś imprezie i mało osób znam

5

@Rust_Cohle makabra to się wydarzyła dwa lata temu, a dokładniej mówiąc 22 miesiące temu

5

O kurde, jakaś dziewczyna prosi mnie do tańca. Pomocy! @mekston @agaFCB

2

@AFA jeśli tylko jeden na tyle milinów ludzi wygrał, to znaczy że lepiej go unikać

3

@mekston zgłaszam.

2

@mekston Messi Cristiano Lewandowski Suarez i opcjonalnie Norweg

2

@mekston jeszcze gole przeciwko Curacao proszę podać

0

Piłkarz który nie zawsze był wzorowym obywatelem, ale dużo dał Barcelonie?

2

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Stargardu i Koszalina

0

Najlepsza ćwiczenia na wzmocnienie wyniku w wyciskaniu? Wiadomo pleców trzeba dużo robić, ale co jeszcze?

0

@mekston no to chyba Alcaraz lepszy od Sinnera.

6

@MesQueUnClub96 @Zoker i szacunek dla was, tym razem zgłoszę samego siebie

2

Jaka wódrczka najlepsza w smaku?

4

@mekston czyli najczęściej zgłaszany przeze mnie użytkownik jest z Kołobrzegu?

6

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sosnowca i Kołobrzegu

5

@agaFCB gdyby pili normalnie water jak @AFA to jeszcze bym zasugerował nauczycielom jakoś nagrodę dla nich...

9

@agaFCB no normalnie wchodzę do pokoju gdzie nauczyciele i podaje wszystkie nazwiska i ile browarów i jaka marka...

4

@Encore snu to cały hotelik nie miał, taki ochrzan dostali..

9

Ale brakuje tych wycieczek szkolnych.. pamiętam jak w drugiej gimnazjum chłopaki se zorganizowali browary do pokoju, przyszedłem z babką od matmy i było ciekawie...

1

@agaFCB prawdziwy sportowiec nie pije!!!

0

@Kapitan hawk to przecież ten film w którym miałem zagrać

4

@zodiak_10 spokojnie, zaczynam wkuwać całą fizykę świata, ażeby cofnąć się w czasie do listopada 2022

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?