Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 jest taki jeden piłkarz którego gra jest jak nie z tego świata
0
@Herato i bardzo dobrze że nie wygrali wtedy tego turnieju. @mekston
0
@Kubsoleon Real to jest słaby i tyle w temacie. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Botswana będzie miał za rok tyle lat co Bolt w Pekinie, obstawiam pierwsze sub 19.30 i może dublet niestety
0
@mekston no i Tebogo niedługo będzie najlepszy, ale niekoniecznie na 100
0
@mekston Asafa nie miał mentalu, Blake jest zdecydowanie numerem 2 jeśli chodzi o sprinty
0
@NeroTFP1 matko @mekston to polajkował, kiedyś mój bohater i taki upadek. Mówiłem @Encore
6
@Wio faktycznie Nadal jest goatem, to jest prawda
0
@FcPortoFan1999 w sumie czemu nie, ale Demi po dzisiejszym dniu pewnie jest ostro wkur***** i będzie chciała coś udowodnić zespołowi
1
Katarzyna Niewiadoma została liderką kobiecego tour De france, największa faworytka zaliczyła kraksę i to co zrobiła jej drużyna to ogromna patologia ale dla Kasi dobrze
0
Wyprawa nad morskie oko. Tak czy nie?
3
Najgorzej to jak wypijesz kieliszka i pojawiają się myśli czy twój ulubiony piłkarz jest faktycznie goatem, a potem z rana kac i wyrzuty sumienia. @mekston @AFA
4
Florentino Perez w 2018 - Never mind I'll find someone like you.
Minęło 6 lat i nie znalazł i dobrze
1
@Kapitan hawk nie wiem, ja uważa że tryplet to tryplet
0
Tryplet. Tak czy nie?
0
@mekston nie oglądam już tego sportu, co to za gracze?
2
@Encore zobaczymy jak wyjdzie mu popisowa strategia która zrewolucjonizowała football, najlepszy piłkarz z drużyny na ławkę
0
W jaki sposób wpasuje De Ligta do Manchesteru wielki strateg i mistrz Ten Hag?
2
Jeszcze niech Real przegra i piłkarski dzień udany
1
Mundial 2022 to było Infinity war, mundial 2026 będzie end gamem
1
Kto jest najlepszym kandydatem na prezydenta z tych partii? PiS, PO, Lewica, Konfederacja
1
@Matheu12 obaj mają metr 170
1
@PIWOSZ89 a czy w klubowych mistrzostwach świata są flagi?
0
Czy Real Madryt można nazwać mistrzem świata?
1
@barcelonaLM ja bym wolał jednak poczekać na opinię Lylesa
1
Czy Maxa Verstappena można nazwać mistrzem świata?
2
@mekston dobry ten zawodnik? Czy może za rok powstrzymać Maxa przed zostaniem mistrzem świata?
0
Szkoda że Fenerbahce odpadło, ale przynajmniej można spokojnie kibicować tylko Barcelonie
1
@fart Mufasa nie powinien być królem
0
@Zoker ja oglądam Króla Lew jak w tytule