Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wydawać by się mogło że najważniejszym wydarzeniem w tym roku w lekkoatletyce będzie pojedynek Warholm vs Duplantis, ale jeśli dojdzie do pojedynku IShowSpeed vs Swoboda to przebije to wszystkie inne wydarzenia, łącznie z rekordami świata Bolta
1
@Kidd Pobił rekorda i nie wygrał, beka
1
Ale to jest smutne jak twój idol przegrywa
1
@AFA a do mnie jakaś Argentynka z Brazylijskimi korzeniami napisała, oby syn
3
Euro 2016 - czy to stracony czas? Tego nie powiem o tobie nigdy, spotkam Cię w tylu snach,.choć mundial wygrał ktoś inny :( @mekston @AFA
0
Co za beznadziejne zasady, Kirani jest starszy więc potrzebuje więcej czasu na regenerację, powinien bieg być jutro. Free400metres goat
1
@Stinger_ ale Kirani James i tak lepszy
0
Kirani :( Ale kosmiczny poziom
2
@NeroTFP1 na 400 metrów trzeba pobiec cały stadion
5
Czemu nie ma w tym tygodniu wyścigu F1 i co to może oznaczać dla Maxa? @Kessie @MichuZ44 @mekston
1
@Culer9002 IShowSpeed wygra
1
@NeroTFP1 w sumie pod względem krajobrazowym wygląda na ładne miejsce do życia, nie wiem jak pozostałe czynniki
2
@Culer9002 randkę wtedy miałem, niestety nie pamiętam imienia dziewczyny
3
@barcelonaLM proszę o weryfikację @mekston @AFA
1
Kto wygra w tym sezonie ligę mistrzów?
1
Słaby poziom, ale dobrze o to chodziło
0
Cześć czy dzień dobry? Co lepsze na przywitanie?
1
@macio_944 a potem i tak się pokłócili, co to za przyjaźń?
1
Krzysztof Stanowski. Tak czy nie?
0
Podziwiam 200 i 400, na setkę jestem dobry ale na 200 dno, rekord mój to 20.85
0
@cules100pro 400 metrów bieg
1
@MesQueUnClub96 Kerr mu za bardzo wszedł do głowy
1
Ale sie Norweg boi Kerra, oby się nie przeliczył
1
@PatrychoO Byle Tryplak ich nie zepsuł
5
Ale chore czasy na 400 jak na półfinały, dobra bieżnia
3
@MesQueUnClub96 No bo to kobieta jakas, ale chyba dam bloka, nie ma co się denerwować nadal
2
Jakaś Serbka mnie podrywa, oj słabo. @MesQueUnClub96
1
@agaFCB komu kibicujesz w siatkówce? @mekston
1
@agaFCB wygląd najważniejszy, ja w swoim prime nigdy nie schodziłem po dziewczyny niżej niż 9.8924/10
5
Duplantis przejął od Bolta bycie liderem lekkiej, jeszcze Crouser jest gigantem ale nie ma jednak tego czegoś co ma Szwed