Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ulubiona bajka Disney? Ja to dzwonnik z Notre Dame
1
W sobotę finał setki kobiet, piękna Sha'Carri uciszy hejterów z kraju na J
0
@agaFCB ale co on Alcarazowi może zrobić?
0
@barcelonaLM Najlepszy Włoski tenisista potrafi grać z Serbem, szacuneczek
0
Niestety Wiśniewski zaraz pokona Murraya
5
@mekston a co z tym wszystkim Encore ma wspólnego? Hmmm
3
@MesQueUnClub_87 zawsze podaję rękę! Ale chyba numer 3
0
@Azi niech sobie skaczę i pod tyczka, Sha Carri ma też piękną osobowość
0
@Encore w sumie nie wiem, wolę chyba Piję, ale i tak tylko Sha Carri
0
@Encore w lekkoatletyce jeśli chodzi o wygląd tylko Sha Carri Richardson
2
Oby taki przeciętniak jak Wiśniewski nie skończył kariery Takiemu wielkiemu tenisiście jakim jest Andy Murray
0
Kto jest marvelowym goatem i dlaczego jest to Deadpool?
0
@A4ron zostali to gracze typu Grek i Serb dramat
2
@agaFCB Sinner jest Average
0
@mekston nie oglądam takich turniejów Mekston, szkoda tracić czas
2
No to tylko Noah Lyles mi został na tych igrzyskach, znając szczęście moich ulubionych sportowców pewnie bez medalu na 100, na 200 pokona go jakiś Bednarek, a w sztafecie ten sam Bednarek zgubi pałeczkę...
0
@FcPortoFan1999 Krajonowi pięknej tenisistki
1
@Encore a ty Enkor startujesz na tych igrzyskach?
1
Djokovic vs Tsisipas to mecz z cyklu szkoda że dwóch w nie może odpaść w
2
@MesQueUnClub96 dramat tragedia i patologia
1
@barcelonaLM i ten zły i ten drugi jeszc,s gorszy
3
Ciężka może być Świątek w meczu o 3 miejsce, oby nie skończyła jak Djokovic
1
Jakaś Portugalka do mnie wypisuje, może coś z tego być. @AFA @mekston
0
@Chaoss na 60 tylko Coleman miałby ze mną szansę i możliwe że by mnie pokonał nawet, Bolt nie miałby szans, na 100 mam problem z ostatnimi 45 metrami, ale trochę treningu i mógłbym mistrzem świata zostać
1
@Kgorecki2500 brygada detektywów tak
0
@MesQueUnClub96 tylko dwóch było szybszych w historii, nikt nie schodził tyle razy poniżej 20 sekund co on, World Champion of what?
0
Dieta keto. Tak czy nie? Ja nie wyobrażam sobie życia bez węgli
0
@MesQueUnClub96 dwa powody. 1. Rzadko trenuję 2. Noah Lyles to mój drugi ulubiony sportowiec ogólnie i nie chciałbym go pokonać. Na 200 już jestem dnem bo nie potrafię utrzymywać szybkości
2
Najbardziej prestiżowa konkurencja na igrzyskach? Moim zdaniem setka, raz mi się udało zejść poniżej 10 sekund, ogólnie zazwyczaj mam coś koło 10.08 do 10.02
2
@NeroTFP1 Nie no Wojtek zawodnik turniejowy wiadomo, ale rekord życiowy różnica duża, za to w psychice też jest różnica na korzyść tego drugiego