0

Ulubiona bajka Disney? Ja to dzwonnik z Notre Dame

1

W sobotę finał setki kobiet, piękna Sha'Carri uciszy hejterów z kraju na J

0

@agaFCB ale co on Alcarazowi może zrobić?

0

@barcelonaLM Najlepszy Włoski tenisista potrafi grać z Serbem, szacuneczek

0

Niestety Wiśniewski zaraz pokona Murraya

5

@mekston a co z tym wszystkim Encore ma wspólnego? Hmmm

3

@MesQueUnClub_87 zawsze podaję rękę! Ale chyba numer 3

0

@Azi niech sobie skaczę i pod tyczka, Sha Carri ma też piękną osobowość

0

@Encore w sumie nie wiem, wolę chyba Piję, ale i tak tylko Sha Carri

0

@Encore w lekkoatletyce jeśli chodzi o wygląd tylko Sha Carri Richardson

2

Oby taki przeciętniak jak Wiśniewski nie skończył kariery Takiemu wielkiemu tenisiście jakim jest Andy Murray

0

Kto jest marvelowym goatem i dlaczego jest to Deadpool?

0

@A4ron zostali to gracze typu Grek i Serb dramat

2

@agaFCB Sinner jest Average

0

@mekston nie oglądam takich turniejów Mekston, szkoda tracić czas

2

No to tylko Noah Lyles mi został na tych igrzyskach, znając szczęście moich ulubionych sportowców pewnie bez medalu na 100, na 200 pokona go jakiś Bednarek, a w sztafecie ten sam Bednarek zgubi pałeczkę...

0

@FcPortoFan1999 Krajonowi pięknej tenisistki

1

@Encore a ty Enkor startujesz na tych igrzyskach?

1

Djokovic vs Tsisipas to mecz z cyklu szkoda że dwóch w nie może odpaść w

2

@MesQueUnClub96 dramat tragedia i patologia

1

@barcelonaLM i ten zły i ten drugi jeszc,s gorszy

3

Ciężka może być Świątek w meczu o 3 miejsce, oby nie skończyła jak Djokovic

1

Jakaś Portugalka do mnie wypisuje, może coś z tego być. @AFA @mekston

0

@Chaoss na 60 tylko Coleman miałby ze mną szansę i możliwe że by mnie pokonał nawet, Bolt nie miałby szans, na 100 mam problem z ostatnimi 45 metrami, ale trochę treningu i mógłbym mistrzem świata zostać

1

@Kgorecki2500 brygada detektywów tak

0

@MesQueUnClub96 tylko dwóch było szybszych w historii, nikt nie schodził tyle razy poniżej 20 sekund co on, World Champion of what?

0

Dieta keto. Tak czy nie? Ja nie wyobrażam sobie życia bez węgli

0

@MesQueUnClub96 dwa powody. 1. Rzadko trenuję 2. Noah Lyles to mój drugi ulubiony sportowiec ogólnie i nie chciałbym go pokonać. Na 200 już jestem dnem bo nie potrafię utrzymywać szybkości

2

Najbardziej prestiżowa konkurencja na igrzyskach? Moim zdaniem setka, raz mi się udało zejść poniżej 10 sekund, ogólnie zazwyczaj mam coś koło 10.08 do 10.02

2

@NeroTFP1 Nie no Wojtek zawodnik turniejowy wiadomo, ale rekord życiowy różnica duża, za to w psychice też jest różnica na korzyść tego drugiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?