Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore tak i to dużo
1
@Encore nie będzie, jest trochę słabszy
2
@Stinger_ nie bo, 1. Mam duży szacunek do Noah i nie będę z nim rywalizować, 2. Nie trenuję nawet setki
0
@tadzik447 rekord świata jest 9.58
0
Udało się nowy rekord na setkę 9.94 ale dobry wiater był
2
@Yamal_Williams wódka z ananasem lepsza, witam
1
@barcelonaLM jeden z najgorszych tenisistów
0
@MichuZ44 jak się nazywa na górnym zdjęciu ten kierowca o lewej stronie?
3
@MesQueUnClub96 nie jedna dziewczyna zdradziła, coś o tym wiem.
1
Wybory prezydenckie w USA to tam, najważniejsze będą w Argentynie. @AFA
0
@tomek8756 chłop który spycha tego chłopa z wózka jest republikanem
1
@Yamal_Williams ja nie wiem kto jest najlepszym kandydatem, nie znam poglądów mojej partii na ten temat
0
Trump. Tak czy nie?
0
@MesQueUnClub96 nie znam angielskiego. @mekston
Mimo liczb Jonas był słabszy niż rok i dwa lata temu, ale nawet w swoim prime uważam że by przegrał ten wyścig. Jedynie Lance przy odpowiedniej trasie. Za rok Jorgenson powinien wejść na jeszcze wyższy poziom i Jumbo może powtórzy manewr z 2022 - Roglic Vingegaard
0
@Yamal_Williams dlatego ja popieram PIS bo to zdrowy rozsądek mi tak podpowiada
0
@FcPortoFan1999 pięknie wyjaśnione
, szacuneczek
0
@MesQueUnClub96 @mekston ten Webber to te jakiś cwaniak który chce zostać mistrzem świata?
0
Czy Lando Norris w obecnej formie byłby w stanie pokonać każdego kierowcę w prime?
0
Czy Max jeszcze coś wygra? Mam już dość
0
@MesQueUnClub96 gdyby nie on to by odpadli w grupie, trochę szacuneczku.
0
@Encore Jaki forhend stosuje Alcaraz?
0
Ten moment kiedy polubiła twoje story, a potem dowiedziałeś się od kolegi że z nim zerwała
0
@barcelonaLM kto teraz gra?
2
@Yamal_Williams Mekston zobacz o co chodzi. @mekston
0
@Sysia11 ale jednak coś musi być z tymi genami, a ja chcę się upewnić że mój syn będzie wybitnym piłkarzem i spokojnie nie będzie reprezentował Brazylii
0
@MesQueUnClub96 mężczyzna nie urodzi mi piłkarza, a ja chcę by mój syn zagrał w Barcelonie
1
Kolumbijki są ładniejsze, ale Brazylijka jest w stanie urodzić lepszego piłkarza. I Co Tu robić? @AFA
0
@Culer9002 szacuneczek dla pana Culer9002
2
@PatrychoO ja wolę Barca niż Portugalia
5
Enough, zasłużyła na miejsce w sztafecie i nie chodzi mi o półfinał. @NeroTFP1