0

@Encore tak i to dużo

1

@Encore nie będzie, jest trochę słabszy

2

@Stinger_ nie bo, 1. Mam duży szacunek do Noah i nie będę z nim rywalizować, 2. Nie trenuję nawet setki

0

@tadzik447 rekord świata jest 9.58

0

Udało się nowy rekord na setkę 9.94 ale dobry wiater był

2

@Yamal_Williams wódka z ananasem lepsza, witam

1

@barcelonaLM jeden z najgorszych tenisistów

0

@MichuZ44 jak się nazywa na górnym zdjęciu ten kierowca o lewej stronie?

3

@MesQueUnClub96 nie jedna dziewczyna zdradziła, coś o tym wiem.

1

Wybory prezydenckie w USA to tam, najważniejsze będą w Argentynie. @AFA

0

@tomek8756 chłop który spycha tego chłopa z wózka jest republikanem

1

@Yamal_Williams ja nie wiem kto jest najlepszym kandydatem, nie znam poglądów mojej partii na ten temat

0

Trump. Tak czy nie?

0

@MesQueUnClub96 nie znam angielskiego. @mekston
Mimo liczb Jonas był słabszy niż rok i dwa lata temu, ale nawet w swoim prime uważam że by przegrał ten wyścig. Jedynie Lance przy odpowiedniej trasie. Za rok Jorgenson powinien wejść na jeszcze wyższy poziom i Jumbo może powtórzy manewr z 2022 - Roglic Vingegaard

0

@Yamal_Williams dlatego ja popieram PIS bo to zdrowy rozsądek mi tak podpowiada

0

@FcPortoFan1999 pięknie wyjaśnione
, szacuneczek

0

@MesQueUnClub96 @mekston ten Webber to te jakiś cwaniak który chce zostać mistrzem świata?

0

Czy Lando Norris w obecnej formie byłby w stanie pokonać każdego kierowcę w prime?

0

Czy Max jeszcze coś wygra? Mam już dość

0

@MesQueUnClub96 gdyby nie on to by odpadli w grupie, trochę szacuneczku.

0

@Encore Jaki forhend stosuje Alcaraz?

0


Ten moment kiedy polubiła twoje story, a potem dowiedziałeś się od kolegi że z nim zerwała

0

@barcelonaLM kto teraz gra?

2

@Yamal_Williams Mekston zobacz o co chodzi. @mekston

0

@Sysia11 ale jednak coś musi być z tymi genami, a ja chcę się upewnić że mój syn będzie wybitnym piłkarzem i spokojnie nie będzie reprezentował Brazylii

0

@MesQueUnClub96 mężczyzna nie urodzi mi piłkarza, a ja chcę by mój syn zagrał w Barcelonie

1

Kolumbijki są ładniejsze, ale Brazylijka jest w stanie urodzić lepszego piłkarza. I Co Tu robić? @AFA

0

@Culer9002 szacuneczek dla pana Culer9002

2

@PatrychoO ja wolę Barca niż Portugalia

5


Enough, zasłużyła na miejsce w sztafecie i nie chodzi mi o półfinał. @NeroTFP1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?