Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Program 500+ - Tak czy nie? Zobaczymy kto logicznie myślący a kto hejter
1
@Encore Hurkacz i to dużo nawet
4
Pamiętaj dziewczyno jeśli jest dla Ciebie niedobry to powiedz mu 10.12.2022, to zaboli go najbardziej
0
@Rewolucja123 nie wiem
0
@mekston no nie, mam dość
2
@Kessie lepiej ja to może wygram mistrza świata
1
@NeroTFP1 a jeszcze Paulinka i Adeleke, szalone czasy mogą być w Paryżu
2
@Rewolucja123 mnie zauroczyła fabuła Detroit
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston mnie wezmą może
0
@mekston a ja lubię tylko te gdzie cwaniaki nie cwaniakują
3
@MadafakinGuy ale nie ma na co się gapic, tragedia
0
@Culer9002 nie wiem jak fani Real, ale fani Cristiano oczywiście że tak? A Yamal jest spoko.
1
@barcelonaLM Huberta wolę
1
@Kidd
1. Max
2. Lando
3. Maklareny
4. Piastri
5. Max, Lando, Hamilton
1. Max
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Lando
2
@Arden są ale nie do byle kogo w odróżnieniu od menzczyzn
0
Alkohol to nie alkohol
0
@mekston Janek wpadł, Lance twierdzi że nigdy nie wpadł, jak było na prawdę ciężko powiedzieć, prawdopodobnie UCI wiedziało, ale w trakcie EPOki każdy brał, nie bez przyczyny toury które zostały odebrane Armstrongowi nie zostały przyznane żadnemu innemu kolarzowi, 7 lat bez zwycięzcy touru. Co ciekawe Lance twierdzi że w 2009 zajął 3 miejsce bez dopingu, jak było naprawdę też nie wiadomo
0
@mekston lance nie miał nawet połowy talentu Jana Ullricha, Niemiec jednak był wybitnym leniem i był słaby psychicznie, Lance był mentalnym tytanem i był bardzo pracowity. Zdarzało się że Niemiec przyjeżdżał gruby na wyścig i w trakcie wyścigu gubił kilogramy
0
@mekston nie spoko Mekston, ale w temacie Armstronga już całkowicie poważnie mam większe pojęcie
0
@Bocheno1 Wszyscy rywale Armstronga wpadli, on oficjalnie nigdy nie
0
@zadafcb Lance mógłby go pokonać ale musiałoby być dużo km ma czas
1
@Ojciec5tkidzieci Hulk Hogan chyba pierwszy raz zgodził się kogoś wypromować, @zadafcb
1
@D10SLEO a to już zależy, jeśli bez nałogu to czemu nie
2
Co ty robisz? Odłóż ten telefon, naprawdę myślisz że napisanie do niej coś zmieni? Ona teraz jest z Mateuszem, ale nie myśl sobie że Mateusz ma tak fajnie, ten stres kiedy znowu w piątek wyjdzie z koleżankami do klubu, żeby "potańczyć". Zapomnij o niej, idź na siłownię, znajdź jakoś pasję w swoim życiu.
15
Patologia i tyle w temacie. @mekston !! Dajcie Rodriemu balona
2
@zadafcb 2 tysiące metrów nad poziomem morza to już teren Jonasa, ale ostatnio Tadej rozwiązał problem bycia trochę słabszym na podjazdach +40 minut - pokonał go poniżej 40 minut, chyba te Giro to faktycznie był dla niego dobry trening, a i mam wrażenie że lepiej znosi upały z którymi kiedyś miał problem
0
@Yamal_Williams na pewno nie chodzi o Yamala, klub by go nie sprzedał, zbyt duży talent
0
@MesQueUnClub_87 w życiu trzeba kombinować, w końcu wpadło 72 punkty bo jedno zadanie za 2 pkt uwaliłem ale było podchwytliwe
8
Egzamin na prawo jazdy - praktyka to wyzwanie tylko dla najmocniejszych graczy, ale teoria to też wyzwanie. Zdałem za 6 razem, pamiętam mój pierwszy raz, wchodzę razem z 3 innymi osobami, każdy z nas siada do komputra i myślałem że może ściągnę od osoby blisko mnie, a tu się okazało że mamy inne pytania, a ja się tylko trochę uczyłem, a tam różne pytania np kto ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu, a skąd ja mam wiedzieć? Nie pamiętam dokładnie wyniku ale było to coś koło 30 punktów..