Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Alcaraz nie wygrał igrzysk, oby wygrał Zverev - książę który zostanie królem
3
@Arden ja umiem sobie poradzić z nowoczesnymi zakrętkami, ale to lata treningów żeby być jak mój idol.
0
Fotoradary. Tak czy nie?
1
@barcelonaLM Co to jest? Tylko ananas
2
@mekston i tu się Mekston zgadzamy, ale bardziej interesuje mnie kulinarne wykorzystanie owoca
2
Do czego najlepiej używać ananasa? @Yamal_Williams
2
@barcelonaLM @Yamal_Williams ja zawsze Kebs z ananasem
0
@NeroTFP1 mi jest go trochę szkoda bo Sha Carri którą uwielbiam miała podobną historię, oczywiście poziom sportowy bez porównania. :)
1
Życie dla fabuły. Tak czy nie?
1
@TheNekro94 wódka to syf
0
@FcPortoFan1999 Nie, jak się uda to obejrzę dwa wyścigi kolarskie i finał 200 metrów i maks jeszcze tenisa ale to Zverev musi dobrze grać
3
@Yamal_Williams oooooo. @mekston daj mu lajka
0
@zodiak_10 Cristiano nigdy nie jest przereklamowany!!!
@MesQueUnClub96 faktycznie Rooney w polu karnym był słaby.
0
Najbardziej przereklamowany aktor w historii?
2
@AFA w jakim klubie gra Dodi?
1
@mekston oczywiście że tak Mekston
0
@FrankliN7 tylko Cristiano i Iniesta
0
@FrankliN7 to utopia idealnego związku
0
Dziewczyna która była źle traktowana przez swoich byłych + Chłopak którego ulubiony piłkarz musiał grać z takimi piłkarzami jak Modric czy też Rooney
0
@Encore z kim będą grać i na jakiej nawierzchni?
0
@MesQueUnClub96 liczy się już tylko US Open. Bojkotuję igrzyska i jedynie sprawdzam wyniki lekkiej, plus finał 200metrów oglądam, chyba że Zverev będzie dobry
4
@Arden @mekston jest po mojej stronie i to najważniejsze
1
@daniel32778 z 5 by wygrał
2
Ile szlemów miałby Nadal gdyby miał szczęście Djokovicia? Ja obstawiam z 30
1
@mekston rok temu miał pecha z farciarzem
0
@Encore tak i to dużo
1
@Encore nie będzie, jest trochę słabszy
2
@Stinger_ nie bo, 1. Mam duży szacunek do Noah i nie będę z nim rywalizować, 2. Nie trenuję nawet setki
0
@tadzik447 rekord świata jest 9.58
0
Udało się nowy rekord na setkę 9.94 ale dobry wiater był