0

@Comentateiro O co tu chodzi?

0

@mekston a niechby sobie miał ten Lautaro cały tego balona, w jakim on gra klubie?

4

@Arden dajcie Rodriemu i tyle w temacie

1

Lautaro to było nie odpadać z Atletico i potem może finał i może złota piłka by wpadła, ale nie, śmieszne i tragedia. @mekston

0

@mekston Yamal lepszy od Guler

4

@Kapitan hawk To drugie było super, a to trzecie overrated

0

@mekston no i to mi się podoba Mekston

2

@MesQueUnClub96 Hubert najważniejszy jednak

4

@Culer9002 w jakim klubie gra Lautaro

11


Gavi kolejny cwaniak. @Kessie @mekston

0

@mekston no te dwa pierwsze to spoko, Jamesik :(((

2

@mekston tak, oczywiście, witam Mekstona.

0

@Encore śmieszne jak finał Wimbledona

1

Gdzie przy karnych rzuca się Sergio Romero, Di Maria - to on będzie wrzucać piłki dla Higuaina, jak przejść Rojo? @AFA @mekston

0

@Sysia11 żaden szanujący się piłkarz by tak nie powedział

2

@macio_944 Yamal jest wielki talent. Hehehe

0

Morata Has finished his story

0

@Roobo przecież przegrali(i dobrze) Cieszenie się z porażki świadczyłoby o niski mentalu

1

@blakkudium Jorginho tam nawet był.. oczywiście że tak

0

@Kgorecki2500 blokowałem dziewczyny które do mnie ciągle pisały

2

Giorgio szacuneczek, fajnie że się pojawił

0

@michal26 nie no ludzi nie zapominajcie kim jest Carvajal

0

Fajnie jakby Rodri wygrał Balona, mimo Foden może był trochę lepszy na przestrzeni sezonu w City, ale Rodri świetne Euro, szkoda dwumeczu z Realem

0

@Encore za Hiszpania był?

0

@capoN on jest znacznie gorszy nie Beli

0

No i dobrze, a teraz Copa America

11

Tylko nie te nudziarze z Anglii

1

@barcelonaLM a on komu kibicuje

2

@mekston Jak przełączyć na Copa?

1

@Herato Młody Thomas Mula

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?