Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ Nadal dziś nie gra. @Encore @barcelonaLM
14
@MesQueUnClub96 kiedyś dziewczyna z którą się dwa razy spotkałem napisała że jest w ciąży, ale potem napisała że pomyliła czaty, fart życia.
1
@Arden oby Orsato
2
@BulaKG Detroit Become Human hehe.
1
@FcPortoFan1999 Urugwaj @mekston
1
@FcPortoFan1999 nie oglądam euro tak jak i Wimbledonu. Tylko copa
3
No matter what we breed, we still are made of greed. This is my kingdom come
0
@MichuZ44 Kto na nim jest?
0
Thiago Alcantara. Tak czy nie?
1
@July_6_BcN ta piosenka opisuje mnie dzisiejszego, ale już w gimnazjum byłem królem szkoły
5
He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well. Szedłem do 6 klasy jak ta piosenka wyszła, a teraz idealnie mnie opisuje...
4
@AFA ja Messiemu to bym czerwoną kartkę dał najlepiej w fine Copa America z Urugwajem
0
@mekston Faktycznie wielki przeciwnik...
0
@mekston co on z average playerem gra że takie rozkminy czy co? Tylko Alcaraz jest wyraźnie lepszy od Rune
0
@mekston nie gra pięknego tenisa, ja nawet tego nie oglądam niech wygra Rune, ale pewnie wygra Alcaraz, nawet nie wiem kto z kim gra
0
@Encore Depay... Nie Siuuu. Kounde gra dobry turniej ale za mecz z Portugalią xdddd
1
@Culer9002 randki randeczki, to jest Polski YouTube 21 wieku
2
@MesQueUnClub96 to on jeszcze gra w tym turnieju? W sumie spoko jakby wygrał cały turniej..
4
IShowSpeed całkiem dobrze, ale do kontentu typu Goats to ja byłbym lepszy
5
Zaczynam żałować że nie zagłosowałem na PiS w październiku, pomyliłem się
1
@mekston bardzo słaby piłkarz
0
Jak jest szacuneczek po Angielsku?
0
@mekston czy on może być mistrzem świata?
0
@FcPortoFan1999 bo znowu popełnia te same błędy co przez ostatnie dwa lata
4
Już za 4 miesiące, już za 4 miesiące Lando będzie mistrzem świata :( @mekston @Kessie
0
@FcPortoFan1999 bardzo w to wątpię
0
@mekston co to ma być?
0
@Encore jeszcze oglądacie Wimbledon?
0
@MesQueUnClub96 dziś szutry i może być ciekawie. Remco chudszy niż zwykle chyba. Ale wciąż ja nie wyobrażam go sobie walczącego na tych najtrudniejszych podjazdach z Duńczykami i Pogacarami
16
@MesQueUnClub96 Ja dostałem w gimnazjum uwagę do dziennika że dziewczyny się o mnie pobiły. A ściślej mówiąc to tzw punkty minusowe