2

@Stinger_ Nadal dziś nie gra. @Encore @barcelonaLM

14

@MesQueUnClub96 kiedyś dziewczyna z którą się dwa razy spotkałem napisała że jest w ciąży, ale potem napisała że pomyliła czaty, fart życia.

1

@Arden oby Orsato

2

@BulaKG Detroit Become Human hehe.

1

1

@FcPortoFan1999 nie oglądam euro tak jak i Wimbledonu. Tylko copa

3

No matter what we breed, we still are made of greed. This is my kingdom come

0

@MichuZ44 Kto na nim jest?

0

Thiago Alcantara. Tak czy nie?

1

@July_6_BcN ta piosenka opisuje mnie dzisiejszego, ale już w gimnazjum byłem królem szkoły

5

He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well. Szedłem do 6 klasy jak ta piosenka wyszła, a teraz idealnie mnie opisuje...

4

@AFA ja Messiemu to bym czerwoną kartkę dał najlepiej w fine Copa America z Urugwajem

0

@mekston Faktycznie wielki przeciwnik...

0

@mekston co on z average playerem gra że takie rozkminy czy co? Tylko Alcaraz jest wyraźnie lepszy od Rune

0

@mekston nie gra pięknego tenisa, ja nawet tego nie oglądam niech wygra Rune, ale pewnie wygra Alcaraz, nawet nie wiem kto z kim gra

0

@Encore Depay... Nie Siuuu. Kounde gra dobry turniej ale za mecz z Portugalią xdddd

1

@Culer9002 randki randeczki, to jest Polski YouTube 21 wieku

2

@MesQueUnClub96 to on jeszcze gra w tym turnieju? W sumie spoko jakby wygrał cały turniej..

4

IShowSpeed całkiem dobrze, ale do kontentu typu Goats to ja byłbym lepszy

5

Zaczynam żałować że nie zagłosowałem na PiS w październiku, pomyliłem się

1

@mekston bardzo słaby piłkarz

0

Jak jest szacuneczek po Angielsku?

0

@mekston czy on może być mistrzem świata?

0

@FcPortoFan1999 bo znowu popełnia te same błędy co przez ostatnie dwa lata

4

Już za 4 miesiące, już za 4 miesiące Lando będzie mistrzem świata :( @mekston @Kessie

0

@FcPortoFan1999 bardzo w to wątpię

0

@mekston co to ma być?

0

@Encore jeszcze oglądacie Wimbledon?

0

@MesQueUnClub96 dziś szutry i może być ciekawie. Remco chudszy niż zwykle chyba. Ale wciąż ja nie wyobrażam go sobie walczącego na tych najtrudniejszych podjazdach z Duńczykami i Pogacarami

16

@MesQueUnClub96 Ja dostałem w gimnazjum uwagę do dziennika że dziewczyny się o mnie pobiły. A ściślej mówiąc to tzw punkty minusowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?