Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Beretem jazda z average playerem
0
@mekston nie jest źle, ale za dużo północnych elementów ma w sobie.
2
Mój kolega: Ta Karolina jest chyba tobą zainteresowana, czemu nie spróbujesz? Możesz zapomnieć o Mai.
Karolina
1
Elizabeth Olsen, tak czy nie?
0
Kto wygra męski Wimbledon? Dla utrudnienia nie można podawać Huberta i Alcaraza
1
@MichuZ44 ja na 18 urodziny to koledzy na osiemntace mnie chowali przed dziewczynami
4
Cavendish rocznik 1985 4 lata temu był już nikim i zmierzał do zakończenia kariery, właśnie pobił rekord wygranych etapów na Tour de france, pewien Portugalczyk też jest rocznik 85 :)
0
@agaFCB i tak jest faworytem nr 2 do wygrania turnieja
0
@MesQueUnClub96 jaki turniej oglądasz
1
@Danny Gaucho Nie no 120 to nie ważyła
2
Kiedy jesteś w trakcie serii na siłowni i nie masz już siły, ale przypomina ci się ona...
5
@Arden ale czy nie miał racji?
3
Kolumbiczki podobno takie mocne( @AFA ) pisał, a Brazoli nie potrafią pokonać, żenada @mekston
1
@AFA tak to jest jak Północnicy grają w turnieju dla Południowców
6
@AFA To był aligator nie krokodyl, krokodyle w innych warunkach żyją. @mekston
0
@Lucyfffer BBC to trio które grało w Realu
2
@Kapitan hawk o co chodzi?
0
@TaleOfUs dobrze w tenisa gra
1
Kto jest twoim ulubionym sportowcem z z Polski? U mnie Hubert
2
@macio_944 Dobro Barcelony zawsze było dla mnie na pierwszym miejscu
2
Ale fajny autobus postawili
21
Przydałby się jakiś lewy obrońca w następnym okienku transferowym @mekston
0
@RivaldoVitorBorba Bycie fanem Cristiano
0
@Encore jak pokonać Alcaraza - poradnik
0
@TheNekro94 Nadal też wpadł?
3
@mekston Hiszpania po tym meczu już nigdy nie była taka sama
3
@MesQueUnClub96 jedni dostają oklep w kosza a drudzy dostają kosza, takie życie. Vamos Hubi
0
@derlysy1979 fan najlepszego piłkarza w historii
18
@Arden Szkoda że mnie tam nie ma
0
Holandia lepiej odpaść a nie, Siuuuu