0

@zodiak_10 Spotkałeś youtubowego goata, ale Szacuneczek

1

Speed szacuneczek, jeden z niewielu który wie co dobre

1

@zadafcb Pogacar odstawiajacy Jonasa pod górę to dziwny widok. A Remco wygląda dobrze, chyba trochę chudszy niż zwykle nawet

2

@Kapitan hawk Hubert jest najlepszy i tyle w temacie

0

@Bagsik88 Pepe faktycznie słaby

1

Teraz ważne by chłopaki z Urugwaju wygrali mecza

1

@barcelonaLM prime Atalanta na zawsze w sercu, mimo wszystko

1

@Encore no to niestety będzie Alcaraz chyba że mój goat się nauczy nagle grać na Wimbledonie (Zverev)

2

@Encore tam jednak bardziej byłem że Zverev i że Alcaraz będzie groźny, ale no kibicować Musiałem

1

@Encore coś więcej

2

A już jutro wrocławski gracz rozpoczyna swój turniej

0

@Bagsik88 nie łatwo się na autobusy gra, czasem jakiś Cadiz powalczy autobusem z topko

1

@macio_944 Nowy piłkarz dołączył do moich ulubionych

0

W końcu Diogo pokazał że jest godny bycia następcą Ruiego

0

Var dawać a nie

0

W końcu brawo Diogo

0

Ostatnia akcja dawać

2

Cancelo jedyny żołnierz

1

Przeciętny 15 latek jest szybszy od Bernardo

0

Gdyby Cancelo był bardziej regularny...

2

@barcelonaLM a potem Panie Musk odbanuj pan

0

@escarabajo zależy co, emocje i motywacje były spoko, biologia trochę rozległa ale dało się wykuć, za to statystka i metodologia to już nie

8

@NeroTFP1 Byłem na psychologii ale nie lubiłem wykładowców

0

@Gaz ale to chyba Lautaro kieruje na Copa America hmm

1

@mekston jak zgłosić do uefy kibiców?

1

Chłopaki zawiedli trochę, tu trzeba się pokazać, bo samemu w wieku 39 kat to ciężka

0

Grać chłopaki, dla was siłownię odpuściłem dziś hehehe

0

@Bagsik88 przecież oprócz 3 składu z Gruzją to super grali

0

@mekston Ale z kim gra? Hehehe

0

Spokojnie goat z kolegami zadbają by Francja jak najszybciej odpadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?