Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 Spotkałeś youtubowego goata, ale Szacuneczek
1
Speed szacuneczek, jeden z niewielu który wie co dobre
1
@zadafcb Pogacar odstawiajacy Jonasa pod górę to dziwny widok. A Remco wygląda dobrze, chyba trochę chudszy niż zwykle nawet
2
@Kapitan hawk Hubert jest najlepszy i tyle w temacie
0
@Bagsik88 Pepe faktycznie słaby
1
Teraz ważne by chłopaki z Urugwaju wygrali mecza
1
@barcelonaLM prime Atalanta na zawsze w sercu, mimo wszystko
1
@Encore no to niestety będzie Alcaraz chyba że mój goat się nauczy nagle grać na Wimbledonie (Zverev)
2
@Encore tam jednak bardziej byłem że Zverev i że Alcaraz będzie groźny, ale no kibicować Musiałem
1
@Encore coś więcej
2
A już jutro wrocławski gracz rozpoczyna swój turniej
0
@Bagsik88 nie łatwo się na autobusy gra, czasem jakiś Cadiz powalczy autobusem z topko
1
@macio_944 Nowy piłkarz dołączył do moich ulubionych
0
W końcu Diogo pokazał że jest godny bycia następcą Ruiego
0
Var dawać a nie
0
W końcu brawo Diogo
0
Ostatnia akcja dawać
2
Cancelo jedyny żołnierz
1
Przeciętny 15 latek jest szybszy od Bernardo
0
Gdyby Cancelo był bardziej regularny...
2
@barcelonaLM a potem Panie Musk odbanuj pan
0
@escarabajo zależy co, emocje i motywacje były spoko, biologia trochę rozległa ale dało się wykuć, za to statystka i metodologia to już nie
8
@NeroTFP1 Byłem na psychologii ale nie lubiłem wykładowców
0
@Gaz ale to chyba Lautaro kieruje na Copa America hmm
1
@mekston jak zgłosić do uefy kibiców?
1
Chłopaki zawiedli trochę, tu trzeba się pokazać, bo samemu w wieku 39 kat to ciężka
0
Grać chłopaki, dla was siłownię odpuściłem dziś hehehe
0
@Bagsik88 przecież oprócz 3 składu z Gruzją to super grali
0
@mekston Ale z kim gra? Hehehe
0
Spokojnie goat z kolegami zadbają by Francja jak najszybciej odpadła