2

@mekston gdyby nie to że w mojej jedenastce nielubianych piłkarzy napastnik jest zarezerwowany dla Rooneya to byłby tam Kolo

0

Hot girl summer. Tak czy nie?

1

@Pawel13sz piłkarze Realu są bez podjazdu do KDB

1

@Kozinho. Wayne Rooney, a z aktywnych Bono

2

@Kozinho. Oczywiście, ale jeśli nie wygrają Euro to zmieniam ulubionego piłkarza

0

@Rust_Cohle Rozumiem że chodzi o wpis że Urugwaj jest spoko

0

Po dzisiejszym dniu już nie popieram konfederacji, tylko Trzecia Droga

0

@MesQueUnClub96 w okolicznościach jakie są to może tak być, za to do Duńczyka w pełni formy nie ma podjazdu

0

@spacer Nie wiemy jaką Tadej ma regeneracje, nigdy wcześniej nie jechał dwóch GT w jednym sezonie, tam jest wiele niewiadomych, bo tak to w pełni przygotowany Jonas niszczy w pełni przygotowanego Tadeja, który niszczy cało resztę. Contador na Giro 2011 zniszczył konkurencje, na Tourze przegrał z Voecklerem(wiadomo jakie były okoliczności, ale dublet giro tour jest bardzo trudny)

4

@ranger3120 coś na goata źle pisał to zgłosiłem

1

@TR3YWAY ja już zmieniłem orientację

3

@MichuZ44 Może Jos będzie w następnym sezonie chciał pokonać swojego syna

2

@AFA na jakiej pozycji gra Nunez? Czemu nie gra Forlan?

6

@AFA Urugwaj fajna drużyna

3

@ranger3120 dobrze wrócić, ale złamanie regulaminu = ban :)

3

@MichuZ44 co za cwaniak chce go karać?

1

Hubert rozwali pseudo goata

1

Czy Urugwaj da się pokonać?

0

@zodiak_10 a to akurat wybitni specjaliści nie spece, ale szacuneczek hehehe Siuuu

1

@zodiak_10 na Instagramie widziałem speców którzy uważają że Modric lepszy od Iniesty i od Xaviego, tak to już niestety jest

4

Dźwięk hamowania. Panie Popitek co pan robisz na tej drodze, przesiadamy się i wracamy do wordu. Ponad dwa lata już mam prawko ale flashbacki zostają

1

@AFA Garnacho po hat tryka

3

@Culer9002 przynajmniej potem pracowniczka pocieszyła

2

Nie ma nic gorzej niż jak oświadczyłeś jej się w Makdonaldzie a ona odrzuciła oświadczyny

0

Widziałem tik toka, Rooney uważa się za lepszego napastnika niż Drogba i RVP, komedia i tragedia

1

Nie znam się na siatkówce. Kto jest Cristiano Ronaldo tego sportu?

0

Jutro oby Urugwaj wygrał i najlepiej jakiś hat tryk

1

@Lionel_Messi10 Garnacho szacuneczek

8

@Culer9002 widocznie masz dobre relacje

1

@zadafcb matko to jest poziom wieloboistów, a ci bardziej ogarnięci robią ponad 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?