Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston gdyby nie to że w mojej jedenastce nielubianych piłkarzy napastnik jest zarezerwowany dla Rooneya to byłby tam Kolo
0
Hot girl summer. Tak czy nie?
1
@Pawel13sz piłkarze Realu są bez podjazdu do KDB
1
@Kozinho. Wayne Rooney, a z aktywnych Bono
2
@Kozinho. Oczywiście, ale jeśli nie wygrają Euro to zmieniam ulubionego piłkarza
0
@Rust_Cohle Rozumiem że chodzi o wpis że Urugwaj jest spoko
0
Po dzisiejszym dniu już nie popieram konfederacji, tylko Trzecia Droga
0
@MesQueUnClub96 w okolicznościach jakie są to może tak być, za to do Duńczyka w pełni formy nie ma podjazdu
0
@spacer Nie wiemy jaką Tadej ma regeneracje, nigdy wcześniej nie jechał dwóch GT w jednym sezonie, tam jest wiele niewiadomych, bo tak to w pełni przygotowany Jonas niszczy w pełni przygotowanego Tadeja, który niszczy cało resztę. Contador na Giro 2011 zniszczył konkurencje, na Tourze przegrał z Voecklerem(wiadomo jakie były okoliczności, ale dublet giro tour jest bardzo trudny)
4
@ranger3120 coś na goata źle pisał to zgłosiłem
1
@TR3YWAY ja już zmieniłem orientację
3
@MichuZ44 Może Jos będzie w następnym sezonie chciał pokonać swojego syna
2
@AFA na jakiej pozycji gra Nunez? Czemu nie gra Forlan?
6
@AFA Urugwaj fajna drużyna
3
@ranger3120 dobrze wrócić, ale złamanie regulaminu = ban :)
3
@MichuZ44 co za cwaniak chce go karać?
1
Hubert rozwali pseudo goata
1
Czy Urugwaj da się pokonać?
0
@zodiak_10 a to akurat wybitni specjaliści nie spece, ale szacuneczek hehehe Siuuu
1
@zodiak_10 na Instagramie widziałem speców którzy uważają że Modric lepszy od Iniesty i od Xaviego, tak to już niestety jest
4
Dźwięk hamowania. Panie Popitek co pan robisz na tej drodze, przesiadamy się i wracamy do wordu. Ponad dwa lata już mam prawko ale flashbacki zostają
1
@AFA Garnacho po hat tryka
3
@Culer9002 przynajmniej potem pracowniczka pocieszyła
2
Nie ma nic gorzej niż jak oświadczyłeś jej się w Makdonaldzie a ona odrzuciła oświadczyny
0
Widziałem tik toka, Rooney uważa się za lepszego napastnika niż Drogba i RVP, komedia i tragedia
1
Nie znam się na siatkówce. Kto jest Cristiano Ronaldo tego sportu?
0
Jutro oby Urugwaj wygrał i najlepiej jakiś hat tryk
1
@Lionel_Messi10 Garnacho szacuneczek
8
@Culer9002 widocznie masz dobre relacje
1
@zadafcb matko to jest poziom wieloboistów, a ci bardziej ogarnięci robią ponad 5