Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo własnie popiłem i przypominają mi się argentyńscy sędziowie z mundialu
3
Ile dałbym by zapomnieć że Messi wygrał mundial a Cristiano nie. @AFA @mekston
0
@Encore ostatnia szansa, Portugalia musi wygrać Siuuu
6
Nie ma nic gorzej niż jak kończysz wynajmować pokój na studia i musisz posprzątać bo jutro właściciel wbija i chciałeś wypić jednego maks 2 na lepsze sprzątanie ale wypiłeś całą butelkę
2
@AFA bo na Euro to jest tak że przez 2 minuty drużyna traci koncentrację i jest po turnieju - do domu, a tam to można wszystko przegrać ale jak Cię lubią to wygrasz cały turniej
0
@Encore na jakiej pozycji gra bramkarz reprezentacji Gruzji?
1
@Encore a wy już pogodzeni po wojnie argentyńskiej?
0
@mekston łatwo z nimi będzie Siuuu, Bernardo szykuj piłkę
0
@Encore Siuuu hehehe
3
Mbappe i Modric kolejny raz zweryfikowani przez Euro, to nie mundial że trafisz na Japonię czy inne Maroko i będziesz mógł kozaczyć
0
Hiszpania bez obrony to póki co największy rywal, to jest tak śmieszne, dajcie już ten tytuł Portugalii
1
@AFA widocznie jesteś ekspert od Euro, tak jak ja od Copa America, póki co oprócz mecza Argentyny wszystko wiedziałem jak to będzie
1
@Kessie hehehe Siuuu
0
Ale ta Francja jest do pokonania Siuuuu
1
@Encore RVP już zakończył karierę
0
@GeneralXavi on to zawsze wszystko na odwrót robił. Zepsuł mundial
0
Kto z ramblowiczów ma najlepsze relacje z ramblowskimi władzami?
2
@NeroTFP1 setkę zrobiłem w czasie 10.01, ale jakbym tylko pod to trenował to myślę że 9.85 w zasięgu
0
@mekston dawać te Niemcy i Hiszpanie Siuuuu
0
@barcelonaLM Na Euro grają repry a nie kluby :)
1
@Encore Ja akurat Urugwaj moja druga repra na tym turnieju, ale pamiętaj z nimi to zawsze taka dyskusja jest, wyjaśnij jednego to przychodzi nagle kolejnych trzech, dlatego zapraszam do Mniejszości Portugalskiej u nas każdy walczy sam uczciwie na argumenty(i wygrywa)
1
Taka mocna ta Kolumbia miała być, beka @Encore
3
@MesQueUnClub96 hehehe Siuuu
2
@Rust_Cohle dajcie Luka Modriciowi biega w dogrywkach złotą piłkę albo skończy karierę
0
No i złota piłka wpadnie za tego gola
1
@Encore Enkor nie daj się w gorących tym Argentyńczykom, też uważam że Kolumbia jest słaba, chyba że Falcao zagra
0
@Faro niektórzy się dalej śmieją śmiać z tego twierdzenia
2
Jaki trener najbardziej zrewolucjonizował piłkę? Moim zdaniem wielki specjalista Ten Hag i wprowadzenie taktyki polegającej na zostawieniu najlepszego piłkarza w drużynie na ławce
2
Kiedy po latach okazało się że też jej się kiedyś podobałeś :(
0
Hiszpania to się boi jednej reprezentacji i ich lidera