Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba było tak 18 grudnia, brak szacuneczku
3
@Kessie to ten słynny turniej Copa America?
0
@Hindus Bruno dobrze, sabotażysta już nie
0
Hahaha Portugalia was robi jeden po drugim
1
@Rust_Cohle Raz wymusiłem pierwszeństwo, drugi to dwupasmowe i na zły pas wjechałem, ale Wordy ze mną walczyły jak sędziowie z Cristiano
3
@Rust_Cohle Ja na rondzie dwa razy prawko uwaliłem, dramat
1
@NeroTFP1 wynocha do domu za bycie słabym
0
Dziś trzeba zagrać na przekór tchórzom takim jak Rooney czy Hazard
1
@MichuZ44 Cwaniak podrywa
2
@MesQueUnClub96 bo jest słaby xd
3
@NeroTFP1 nie no nie można mówić o żadnej rywalizacji, Sydney jeśli będzie zdrowa to zmiażdży, zresztą nwm czy nie jest w tej chwili numerem 1 ogólnie kobiecej lekkoatletyki
0
Jaka powinna być maksymalna dozwolona prędkość w terenie zabudowanym?
4
Niko Nikem, ale uwaga Ramblowicze i Ramblowiczki Goat gra dziś mecz, więc wszyscy przed ekrany i kibicujemy.
2
@Gall_Anonim i cyk FC Barcelona przestań obserwować
8
Beka ze wszystkich dziewczyn które robią nowe konta na Instagramie by oglądać moje story, Copa America ważniejsze od nich
4
@mekston To @AFA ma na imię Bartek czy o co chodzi? Nie rozumiem tej niechęci wobec nowych Mekston
1
@Comentateiro Nico do grudnia
2
Rok temu
Ja: Może jutro do niej napiszę
Kolega: Próbujesz od 7 lata, najwyższy czas byś o niej zapomniał, nigdy nie była tobą zainteresowana
Od tych słów się do niego nie odzywam
1
Panie Kvara pan się nie boi, Goat pana pomści :)
1
@KamQiX bo grał 3 skład, ale faktycznie porobili ich
3
Gruzini nie poddawać się. Niech moc Goata będzie z wami
1
Uczniowie goata, szacuneczek
0
@mekston dawać chłopakom Goata Anglię, będzie bolało
0
@Culer9002 Z kim gra Słowenia? @mekston
2
Oby przynajmniej bracia Gruzini wygrali
0
Fajnie jakby Hiszpania przegrała i tak nikt z naszych balona nie zdobędzie, a Kvara zasłużył
1
@MesQueUnClub96 Wygra pierwsze miejsce
0
Skoro Grzegorz wygrał to niech Anglia odpadnie ze Słowacją
0
Jakie jest twoje ulubione podium F1. U mnie Gasly, Maxiu i Fernando i płacz kierowcy na O
2
@macio_944 Cristiano nie przeszkadza Maxowi