0

Trzeba było tak 18 grudnia, brak szacuneczku

3

@Kessie to ten słynny turniej Copa America?

0

@Hindus Bruno dobrze, sabotażysta już nie

0

Hahaha Portugalia was robi jeden po drugim

1

@Rust_Cohle Raz wymusiłem pierwszeństwo, drugi to dwupasmowe i na zły pas wjechałem, ale Wordy ze mną walczyły jak sędziowie z Cristiano

3

@Rust_Cohle Ja na rondzie dwa razy prawko uwaliłem, dramat

1

@NeroTFP1 wynocha do domu za bycie słabym

0

Dziś trzeba zagrać na przekór tchórzom takim jak Rooney czy Hazard

1

@MichuZ44 Cwaniak podrywa

2

@MesQueUnClub96 bo jest słaby xd

3

@NeroTFP1 nie no nie można mówić o żadnej rywalizacji, Sydney jeśli będzie zdrowa to zmiażdży, zresztą nwm czy nie jest w tej chwili numerem 1 ogólnie kobiecej lekkoatletyki

0

Jaka powinna być maksymalna dozwolona prędkość w terenie zabudowanym?

4

Niko Nikem, ale uwaga Ramblowicze i Ramblowiczki Goat gra dziś mecz, więc wszyscy przed ekrany i kibicujemy.

2

@Gall_Anonim i cyk FC Barcelona przestań obserwować

8

Beka ze wszystkich dziewczyn które robią nowe konta na Instagramie by oglądać moje story, Copa America ważniejsze od nich

4

@mekston To @AFA ma na imię Bartek czy o co chodzi? Nie rozumiem tej niechęci wobec nowych Mekston

1

@Comentateiro Nico do grudnia

2

Rok temu
Ja: Może jutro do niej napiszę
Kolega: Próbujesz od 7 lata, najwyższy czas byś o niej zapomniał, nigdy nie była tobą zainteresowana
Od tych słów się do niego nie odzywam

1

Panie Kvara pan się nie boi, Goat pana pomści :)

1

@KamQiX bo grał 3 skład, ale faktycznie porobili ich

3

Gruzini nie poddawać się. Niech moc Goata będzie z wami

1

Uczniowie goata, szacuneczek

0

@mekston dawać chłopakom Goata Anglię, będzie bolało

0

@Culer9002 Z kim gra Słowenia? @mekston

2

Oby przynajmniej bracia Gruzini wygrali

0

Fajnie jakby Hiszpania przegrała i tak nikt z naszych balona nie zdobędzie, a Kvara zasłużył

1

@MesQueUnClub96 Wygra pierwsze miejsce

0

Skoro Grzegorz wygrał to niech Anglia odpadnie ze Słowacją

0

Jakie jest twoje ulubione podium F1. U mnie Gasly, Maxiu i Fernando i płacz kierowcy na O

2

@macio_944 Cristiano nie przeszkadza Maxowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?