1

@mekston wy tam lepiej mecz z Wenezuela się skupić bo jak sędzia będzie dobry to może być różnie

2

@macio_944 odpadnięcie Hubcia z Wimbledona bolało bardziej

0

@AFA najlepiej jakby Francja

1

I'm sorry, don't leave me, I want you here with me

0

@mekston tylko w przypadku wygrywania w

1

Co ma być to będzie.

2

Ty sabotażystyo

3

Vitinha Szacuneczek, starał się

1

@MesQueUnClub96 osoby które usunęły dogrywki

0

Może wizjonerzy z Copa America mieli rację z tymi dogrywkami?

0

@Encore jak oprócz Vitinhi ktoś będzie tam grać

1

Chyba Cristiano tylko na Vitinhe może liczyć

0

@Chaoss tak ale beznadziejna strategia

0

Szacuneczek brawo świetnie

1

Wow można zagrać coś innego, niesamowite....

1

@MesQueUnClub96 Nie mają. Dramat. Dawać tu Naniego i Rikiego to nauczą Młodych

1

@barcelonaLM miał chłop rację ale się na niego rzucili

0

@Ozc ale w typie Emmy raczej jestem

0

@mekston posmiejemy się za 45 minut

1

@Encore ja też jestem singlem...

2

@barcelonaLM dajcie ma rozgrywanie złota piłka

0

Dobro to jest do wygrania ale kilku piłkarzy musi zagrać lepiej..

1

@Encore nie miał z kim grać

4

@barcelonaLM ich szczyt kreatywności to podać do Leao

0

@Herato Bernardo z Goatem ma niewiele wspólnego

1

Gdzie jest jakaś strategia?

0

@Rust_Cohle Jak dobra jest Sam Kerr?

2

@Rust_Cohle na Euro zawsze jest słaby, co innego mundial, przypadek pewnie

0

@barcelonaLM tyle dobrze dla nich że Barcola i Mbappe to nie problem bo nie będą grać w tym meczu

0

@mekston pogadaj o Goacie trochę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?