7

@mekston jest kibicem Barcelony od 1899, szacuneczek

2

Ramblowicze English or Spanish?

1

W sytuacjach takich jak Novaka i De Minaura publiczność powinna wybrać kto.ma zastąpić kontuzjowanego zawodnika, ciekawe kogo by wybrali(Wrocław)

0

Czyli Serb spotka się w półfinale ze swoim największym koszmarem. Jak nie teraz to nigdy Lorenzo

0

@mekston wiesz jaki jest największy koszmar Serba? Gra teraz z Wiśniewskim

0

Musetti to nosi, Musetti to siano kosi i oby do finału

0

@MesQueUnClub96 póki co ty wygląda dla niego źle

0

@Encore Wiśniewski jest słaby i tyle

3

@mekston jeśli chcą przegrywać wszystko to tak

0

Pogacar przegrywa wyścig(znowu)

1

@mekston to już lepiej Wiśniewski niż on.

0

Dramat ten turniej. Ale lepszy Musetti niż Wiśniewski czy tym bardziej Serb

0

@Lucyfffer prawdę mówi, Vitinha spoko zagrał, myślał, tym czasem Bernardo....

3


18 grudnia przy tym dniu to xD

0

Kante Busquets Casemiro Rodri - od najlepszego do najmniej najlepszego?

1

@bartas97 oczywiście sprawiedliwe sędziowanie to podstawa. Nie

0

@daniel32778 ale głupoty dalej opowiada

0

@FcPortoFan1999 ja miałem wtedy 7 lat, bardzo kibicowałem dla Diego Forlan, oby copa America udało się chłopakom wygrać

0

@FcPortoFan1999 ja wolę Holandię, ale chciałbym z drugiej strony żeby Anglia wygrała bo to będzie znak że Rooney hamował potencjał tej kadry

0

@mekston Modric od zdobycia Złotej piłki to lubi sobie różne głupoty poopowiadać

1

@mekston oby srebro

1

@Arden Carvajal jest o wiele gorszy od Beliego, Anglik to miał dotychczas tylko kilka odklejek, ciężką mu będzie pod tym względem przebić Carvajala

3

Urugwaj ma najtrudniejsze zadanie, uratować piłkę nożną.

1

@Kgorecki2500 Błagam nie

0

@betonito gracze typu Jorginho tam się znaleźli

1

@barcelonaLM gdyby nie zepsuli z Realem to byłoby już zamknięte

3

@Encore leci zgłoszenie

1

Dobra Yamal Yamalem, wiadomo szacuneczek i te sprawy, ale teraz Vamos Canada @AFA @mekston

0

@macio_944 oprócz dwóch rzeczy to całkiem nieźle

0

@Lucyfffer Najlepiej nikt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?