Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@mekston jest kibicem Barcelony od 1899, szacuneczek
2
Ramblowicze English or Spanish?
1
W sytuacjach takich jak Novaka i De Minaura publiczność powinna wybrać kto.ma zastąpić kontuzjowanego zawodnika, ciekawe kogo by wybrali(Wrocław)
0
Czyli Serb spotka się w półfinale ze swoim największym koszmarem. Jak nie teraz to nigdy Lorenzo
0
@mekston wiesz jaki jest największy koszmar Serba? Gra teraz z Wiśniewskim
0
Musetti to nosi, Musetti to siano kosi i oby do finału
0
@MesQueUnClub96 póki co ty wygląda dla niego źle
0
@Encore Wiśniewski jest słaby i tyle
3
@mekston jeśli chcą przegrywać wszystko to tak
0
Pogacar przegrywa wyścig(znowu)
1
@mekston to już lepiej Wiśniewski niż on.
0
Dramat ten turniej. Ale lepszy Musetti niż Wiśniewski czy tym bardziej Serb
0
@Lucyfffer prawdę mówi, Vitinha spoko zagrał, myślał, tym czasem Bernardo....
3
18 grudnia przy tym dniu to xD
0
Kante Busquets Casemiro Rodri - od najlepszego do najmniej najlepszego?
1
@bartas97 oczywiście sprawiedliwe sędziowanie to podstawa. Nie
0
@daniel32778 ale głupoty dalej opowiada
0
@FcPortoFan1999 ja miałem wtedy 7 lat, bardzo kibicowałem dla Diego Forlan, oby copa America udało się chłopakom wygrać
0
@FcPortoFan1999 ja wolę Holandię, ale chciałbym z drugiej strony żeby Anglia wygrała bo to będzie znak że Rooney hamował potencjał tej kadry
0
@mekston Modric od zdobycia Złotej piłki to lubi sobie różne głupoty poopowiadać
1
@mekston oby srebro
1
@Arden Carvajal jest o wiele gorszy od Beliego, Anglik to miał dotychczas tylko kilka odklejek, ciężką mu będzie pod tym względem przebić Carvajala
3
Urugwaj ma najtrudniejsze zadanie, uratować piłkę nożną.
1
@Kgorecki2500 Błagam nie
0
@betonito gracze typu Jorginho tam się znaleźli
1
@barcelonaLM gdyby nie zepsuli z Realem to byłoby już zamknięte
3
@Encore leci zgłoszenie
1
Dobra Yamal Yamalem, wiadomo szacuneczek i te sprawy, ale teraz Vamos Canada @AFA @mekston
0
@macio_944 oprócz dwóch rzeczy to całkiem nieźle
0
@Lucyfffer Najlepiej nikt