Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123 przetłumaczy mi to ktoś? Nie umiem angielski
3
Najgorzej to jak w podstawówce wypiłeś piwo zero i wiesz że jak nauczyciele się zorientują to jest koniec
2
@Kapitan hawk haha oglądałem to. Dla mnie to w ogóle udane wakacje były, ukończyłem 6 klasę a na dodatek Euro i Copa America wygrały dwie moje ulubione reprezentacje
0
Większość ludzi na świecie uważa że 2016 to byl ich najlepszy rok! Ciekawe dlaczego...
2
@RoberDzik Musiala i to dużo
0
Chyba pierwszy raz Michał dał się porobić taktycznie, szkoda ale i tak dobry wynik
0
Campenaerts to solidny cwaniak, ale wygląda to dobrze dla Michała, w tej grupie za nimi jest za dużo osób na współpracę i raczej wszystko będzie zależeć od niego
2
@PatrychoO to właśnie moje źródło wiedzy piłkarskiej
1
@MesQueUnClub96 i leci zgłoszenie
0
@MesQueUnClub96 Sakkari jednak lepsza
1
@mekston Kim jest Bearman?
1
@barcelonaLM Argentyno co ty robisz. Ale i tak NIE
4
Mam nadzieję że mój przyszły syn zagra kiedyś w jednej drużynie z Yamalem, chyba czas już lecieć do tej Brazylii.
0
@TaleOfUs Tenis bardzo dobrze napisane
0
@AFA mogą i być lepsi szkoda że grać nie potrafią... Większość z nich przynajmniej
3
@Arden ale tylko Dias i Cancelo jak dla mnie by weszli i może Mendes ale to zależy. Dla mnie to dramat i patologia, że Portugalia nie ma takiego gracza jak Lautaro-szacuneczek
2
Witam fani Argentyna. @Sysia11 @AFA @Kapitan hawk @mekston @Lionel_Messi10 i inni. Oprócz Cristiano Jacy piłkarze z kraju Portugalia graliby w pierwszym składzie w Argentynie? Dias na pewno, Cancelo raczej(mimo że przeplata gorsze mecze z lepszymi), Vitinha jest dobry ale raczej nie, Mendes może, Sabotażysta na pewno nie, Bruno raczej nie, podobnie Leao, ale ciekawi mnie opinia ekspertów w tym temacie
1
@MesQueUnClub96 Niech do Portugalii lepiej pójdzie to fajnie będzie.
0
@TaleOfUs bym coś napisał ale nie chcę dostać bana. Hehehe
0
@AFA mój goat nie gra z takimi drużynami w next season bo będzie zrzutka pewnie
3
@AFA Grać Kolumbia o wygrywać, póki nie będzie za późno
1
@Herato Najlepszy
1
@Sysia11 Urugwaj lepszy niż Brazylia(i to duzoooo)
1
@fart ja i bez tego wiem co mam myśleć na ten temat, ale tu trzeba myśleć samodzielnie, włącz myślenie, nie daj się zmanipulować!!
1
@misterio Witam wszystkich
0
@Culer9002 jakie są partię w Polsce?
0
@Comentateiro która jest godzina? @mekston
0
Chajzer. Tak czy nie?
0
@Kapitan hawk to chyba dobrze że Yamal ma tu konto
1
Kto wygra Mundial 2026? Ja jestem pewien że Portugalia