1

@MesQueUnClub96 @barcelonaLM ja to czasem mecze Osorio oglądam, ale kompletnie nie interesuję mnie jak odbija piłeczkę

6

@MesQueUnClub96 ale piękny samochód

0

@mordini123 jeszcze niech pchnięcie kulą zrobią do jakiejś tarczy.

0

@MesQueUnClub96 w jakim sporcie weźmie udział Nole? @agaFCB tym razem najlepszy tenisista świata nie wygra, Książę zostanie królem

0

Tak dużo sportowców weźmie udział w igrzyskach olimpijskich, tylko Zverev może je uratować.

0

@Kgorecki2500 zależy czy dodasz ananas

1

@Sulimo ekspert od piłki jest na tej stronie tylko jeden, ale ma bana

2

@Encore Encore zobacz jest też taki gość jak Zverev, obczaj go, on jest dobry

3

Na igrzyskach liczy się Zverev i ładne dziewczyny. @mekston

0

@mekston czyli książę tenisa znowu mistrzem olimpijskim!

0

@mekston a Zverev młody?

2

@mekston panie Mekston trudny test to byłby jakiś do ty kierowca, a Gasly Alonso i Max to moi ulubieni kierowcy nie bez powoda

1

@MichuZ44 on jest dużo słabszy od Hulkmaistera nawet, ale ok.

0

Jaki jest najbardziej uniwersalny sposób sprawdzenia sprawności? Moim zdaniem bieg na 400 metrów

0

To że zawodnik ma kontrakt z innym klubem nie znaczy że kiedyś nie zagra w innym klubie. W życiu jest to samo

4

@Culer9002 ja po prostu kocham piłka nożna i tyle. :)

2

Na mundialu trzeba było tak sędziować,.teraz już za późno.

0

@MesQueUnClub96 Zverev już wygrał, nie ma co oglądać, chyba że Osorio z innych powodów

1

@mekston gramy dopóki Argentyna nie strzeli to znana zasada, ale wolę już ich od ich przeciwników

0

To już lepiej niech Argentyna wygra, bo przeciwnik jest jaki jest. @mekston

1

@mekston mój ulubiony Argentyńczyk, oprócz Garnacho

0

@mekston właśnie raczej słabo

0

@Encore Hurkacz gra w US Open, prestiżowy szlem

1

@MesQueUnClub96 pomin3 kwestię top 2, ale Iniesta za Modriciem to żart stulecia. Tak samo Xavi

0

Argentyna vs Maroko... I tak źle i tak jeszcze gorzej

0

@Encore Zverev drugi raz.

0

@mekston ja będę oglądać Osorio

1

@Kessie sio na La Ramble

3

@mekston co ty za porównania robisz Wstyd!!!

0

@MesQueUnClub96 lepiej druga runda tak jak Sinner

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?