Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 @barcelonaLM ja to czasem mecze Osorio oglądam, ale kompletnie nie interesuję mnie jak odbija piłeczkę
6
@MesQueUnClub96 ale piękny samochód
0
@mordini123 jeszcze niech pchnięcie kulą zrobią do jakiejś tarczy.
0
@MesQueUnClub96 w jakim sporcie weźmie udział Nole? @agaFCB tym razem najlepszy tenisista świata nie wygra, Książę zostanie królem
0
Tak dużo sportowców weźmie udział w igrzyskach olimpijskich, tylko Zverev może je uratować.
0
@Kgorecki2500 zależy czy dodasz ananas
1
@Sulimo ekspert od piłki jest na tej stronie tylko jeden, ale ma bana
2
@Encore Encore zobacz jest też taki gość jak Zverev, obczaj go, on jest dobry
3
Na igrzyskach liczy się Zverev i ładne dziewczyny. @mekston
0
@mekston czyli książę tenisa znowu mistrzem olimpijskim!
0
@mekston a Zverev młody?
2
@mekston panie Mekston trudny test to byłby jakiś do ty kierowca, a Gasly Alonso i Max to moi ulubieni kierowcy nie bez powoda
1
@MichuZ44 on jest dużo słabszy od Hulkmaistera nawet, ale ok.
0
Jaki jest najbardziej uniwersalny sposób sprawdzenia sprawności? Moim zdaniem bieg na 400 metrów
0
To że zawodnik ma kontrakt z innym klubem nie znaczy że kiedyś nie zagra w innym klubie. W życiu jest to samo
4
@Culer9002 ja po prostu kocham piłka nożna i tyle. :)
2
Na mundialu trzeba było tak sędziować,.teraz już za późno.
0
@MesQueUnClub96 Zverev już wygrał, nie ma co oglądać, chyba że Osorio z innych powodów
1
@mekston gramy dopóki Argentyna nie strzeli to znana zasada, ale wolę już ich od ich przeciwników
0
To już lepiej niech Argentyna wygra, bo przeciwnik jest jaki jest. @mekston
1
@mekston mój ulubiony Argentyńczyk, oprócz Garnacho
0
@mekston właśnie raczej słabo
0
@Encore Hurkacz gra w US Open, prestiżowy szlem
1
@MesQueUnClub96 pomin3 kwestię top 2, ale Iniesta za Modriciem to żart stulecia. Tak samo Xavi
0
Argentyna vs Maroko... I tak źle i tak jeszcze gorzej
0
@Encore Zverev drugi raz.
0
@mekston ja będę oglądać Osorio
1
@Kessie sio na La Ramble
3
@mekston co ty za porównania robisz Wstyd!!!
0
@MesQueUnClub96 lepiej druga runda tak jak Sinner