Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile zajmie przeciętnemu człowiekowi nauczenie się całej fizyki? @mekston
2
@AFA na Mundialu mógł tak grać, a teraz to tam, ale dobrze winy trzeba odkupić
0
Cheptegei goacik, 9 km w środku stawki i łatwe zwycięstwo
1
@MesQueUnClub96 5000m to bieg długodystansowy, tam wątpię że uda im się wygrać
1
@MesQueUnClub96Brat Chmielewskiego też dobrze wypadł, dawno nie oglądałem pływania i zdziwiłem się że tacy mocni gracze tam są
0
@MesQueUnClub96 Bukowiecki gdyby startował w czasach Majewskiego to byłby uznawany za goata tej dyscypliny
0
@AFA Copa America widzę się rozrasta o nowe drużyny
0
@kulek22 ale z Bukowieckim to prawda, potencjał wielki ale zdrowie nie pozwala
1
Fabbri rocznik 97, występuje tu w roli największego rywala Amerykanów, ten sam rocznik Bukowiecki, szkoda że przez kontuzje tak wyszło, bo za młodu Konrad był dużo lepszy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@agaFCB ale tu mamy też kwestie mundialowe, a Mekston ekspert podobno od mundialu
4
Jakaś dziewczyna z Maroko do mnie napisała, z wyglądu jest spoko. @mekston pomocy Help
0
@MesQueUnClub96 fani z niem, ale nie fani przeciwko
1
@AFA nie będzie mnie nikt w balona robił
0
@NeroTFP1 Ewa jest zdecydowanie zbyt overhated, nie potrafię zrozumieć tego Henri na nią.
0
@Nazio_87 Sha'Carri> Shericka
0
@Colon trochę poniżej 10
2
Piękna Sha'Carri truchtem poniżej 11.
7
@MesQueUnClub96 to wybitny strateg, nie obrażaj
1
Starczy raczej Wojtkowi do awansu, ale w finale musi być poprawa. Jeden z 5 głównych faworytów do medalu Ukraina w drugim rzucie osiągnął minimum.
1
@Safrani pewnie wejdzie woda niegazowana
1
No i rzut młotem zaczyna rywalizację, faworytem Kanada, ale Wojtek to zawodnik który potrafi w najważniejszych momentach oddać dobry rzut
9
@Antimadridista_WR aż tak to nie, bo przynajmniej w odróżnieniu od Włocha coś potrafi ale i tak jest to śmieszne. Rambla chyba też zapomniała jakim prowokatorem on jest
1
@MesQueUnClub96 tenisista
2
@barcelonaLM He's so tall and handsome as hell. He's so bad, but he does it so well
0
Ulubiona bajka Disney? Ja to dzwonnik z Notre Dame
1
W sobotę finał setki kobiet, piękna Sha'Carri uciszy hejterów z kraju na J
0
@agaFCB ale co on Alcarazowi może zrobić?
0
@barcelonaLM Najlepszy Włoski tenisista potrafi grać z Serbem, szacuneczek
0
Niestety Wiśniewski zaraz pokona Murraya