Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na siatkówce się nie znam, ale szacuneczek USA, ten mecz trzeba wygrać, a potem oby inne drużyny z tej grupy wygrały TEN mecz
0
@Rust_Cohle gdyby piłka nożna była poważna na igrzyskach to ktoś inny byłby najlepszy
1
@barcelonaLM które miejsce zajmie zawodnik który pokona Djokovicia? Moim zdaniem 3
1
@barcelonaLM Argentyna pokona i super.
3
@Encore a czemu we dwóch nie solo, czyżby Alcaraz bez formy i potrzebuje goata?
1
@MesQueUnClub96 19 latek rok temu go pokonał w październiku, wtedy właśnie powstał ogromny hype na Joshua(gdyby nie defekt mógłby być drugi nawet)
1
@MesQueUnClub96 dobry kurs dorwałem
3
Chyba wejdzie mi ten Remco po kursie 3,75 aż szkoda że więcej nie dałem
0
@Essos Anczelot
0
@mekston sorry Mekston ale Lando dołoży 2,5 sekundy Piastriemu
0
Spodziewałem się że Brown wygra, ale takich różnic już się nie spodziewałem...
0
@zadafcb bardziej druga Polka .
2
@MesQueUnClub96 Joshua i Hanna to wielkie chłopy a trasa raczej płaska, obawiam się że deszcz wpływa nie korzystnie na Remco bo techniki to on nie ma
1
@MesQueUnClub96 u buka Joshua Tarling faworytem, osobiście uważam że Ganna, ale dyszle na Remco postawiłem
1
Ruszyła czasówka kobiet. Faworytkami Brown i Dygert ale nie bez szans Holenderki, Kopecky i inne tego typu
0
Osorio pokona dziś Ostapenko
1
@MesQueUnClub96 do liceum ze mną chodziła, byłem z jej przyjaciolko przez dwa tygodnie w związku
1
@MesQueUnClub96 to jakaś Klaudia
2
@MesQueUnClub96 Nie, upiłem się i odwiozła mnie do domu
3
Mojej koleżance nie podobała się ceremonia otwarcia, zamiast patrzeć na nią to oglądałem co się dzieje w telewizor
0
@MichuZ44 komu dziś kibicujesz w F1?
0
@MesQueUnClub96 lepiej Obejrz sobie mecza drugiej rundy, ostatnie starcie w historii
0
@FcPortoFan1999 czy wjechanie na morskie oko się liczy?
1
@MesQueUnClub96 Nie znam się na siatkówce ale jest maks Niemcem numer 2
3
@Culer9002 IShowSpeed oczywiście że tak. W. Niestety pewnie Phelps
2
@MesQueUnClub96 Niemiec wygra, tak zostało napisane w gwiazdach
1
@MesQueUnClub96 Panie szanowny, użytkownik Macio_944 nie pisal o Euro
0
@Encore to by wygrał automatu i byłby mecz o drugie miejsce, zbyt duża różnica w skillach
1
@Kidd
1. Norris cwaniak
2. Max
3. Maklareny
4. Max
5. Max Norris Sainz
6. 9 miejsce
1. Max
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Lando
0
@barcelonaLM Djokovic tu gdzieś jest? Gdzie? Hahaha nie, ukryci fani Serba,.znowu nie będzie złota olimpijskiego