Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Nadal nie gra tie breaka dziś
0
@messi564 Nadała męczyły kontuzje
0
Wygra jeszcze Alcaraz
0
Po co wy to robicie? Alcaraz i tak wygra
0
Ale truchcik Alfred
1
Ale patologia w WWE uhuhu
2
@AFA w końcu coś pozytywnego w tym dniu
1
@D10SLEO Patologia i tyle w temacie. Jeśli Roman nie wróci to błagam niech Solo Cody nie będzie main eventem
0
Ale Niemiec zepsuł końcówkę tego dziesięcioboju, tym bardziej szkoda mi Warnera
0
@kulek22 W sumie może być ciekawy pojedynek ale jednak Warholm
0
Chciałbym kiedyś zobaczyć Duplantisa w dziesięcioboju, szkoda że nigdy to się nie wydarzy
3
@masa11 ale co to zmienia? Ludzie z Karaibów zawsze mieli potencjał do biegania
0
Ech piękna Sha'Carri przegrała :( Lyles pewnie też :(
0
Jeśli to prawda to Szwed całkiem solidny występ z bloków
1
Niesamowite jak szybka jest Sydney skoro tak szybka jest Bok
0
Ale Fabbri nie wytrzymał presji, za to Crouser goacik i to zdecydowanie
0
@kosiarz92 no i co z tego
1
Piękna Sha'Carri start imienia Lylesa, musi poprawić bo Alfred mocna
0
@Zoker finał to taka połowa finału
1
Shelly, Alfred i piękna Sha Carri s jednym biegu xdd
2
@MesQueUnClub96 Laporte to kolarz którego nigdy nie zrozumiem
0
@agaFCB ja za 4 lata złoto na setkę
1
@MesQueUnClub96 Nie mógł też Wouta doprowadzić. A Wout pewnie w środku wściekły ale to była jedyna droga dla Belgów
0
Jest Remco obecnie drugim najlepszym kolarzem na świecie, a Van Der Poel zaspał
0
Wout dobra mina do złej gry, ale tak trzeba. Remco jeśli to wygra to jest drugim najlepszym kolarzem na świecie
0
Belgowie jednak potrafią myśleć
0
@NeroTFP1 jak najmniejszym nakładem chciał awansować, bo tak słabych pierwszych 60 to nawet on nie ma, bardziej przejmuje mnie że Kishane się zabawił i zrobił taki czas
0
@MichuZ44 goatowie nie mogą brać udział w igrzyskach
0
@mekston ja jestem 3 dni młodszy od Alcaraza
1
@MesQueUnClub96 Mathieu jest faworytem potem trójka Wout Mads Remco. Ale Belgia ma bardzo mocny skład