1

@MesQueUnClub96 ja jestem z Polski więc chyba no Polska no

3

@Lionel_Messi10 co to za impreza @mekston ?

3

Duplantis to kiedyś setkę zrobił poniżej 10.60 nic dziwnego że jest tak dobry

1

@Arden przynajmniej mógłbym skończyć karierę

2

Jeśli Lyles pobiegnie szybciej niż Bolt to pobije rekord świata.

1


Teraz jeszcze trzeba albo wygrać 200 albo pobić rekorda na 200

0

@Barcanajlepszyteam Obawiam się że Mekston lubi Serba. @Encore

4

Szkoda że Noah Lyles nie jest Polakiem, przecież jakby po zostaniu mistrzem świata wyszedł na konferencję i powiedział że zwycięzcy ekstraklasy nie są mistrzami świata tylko mistrzami Polski to byłby najbardziej znienawidzonym sportowcem w kraju

0

@MesQueUnClub96 w sumie nie znam się na One Direction, ale nwm

0

@Culer9002 coś w tym jest

3

Goat za pół roku będzie miał 40 lat. @AFA @mekston We're only getting older baby. And I've been thinking about it lately. Does it ever drive you crazy, just how fast the night changes.

2

@AFA z Mają tak. Niestety ma męża

0

A teraz po rekord na 200

3

World Champion of What!!!??? The United States!!???

0

@nuevojugador on to bardziej 200 ale kto wke

0

Dobra jak nikt nie będzie miał czasu poniżej 9.80 to zaczynam trenować i za 4ata biere udział

1

Chyba żadnego sportowca na tych igrzyskach nie jest mi bardziej szkoda niż Wojtka

0

Kanadyjczyka tylko Fajdek w prime mógłby pokonać, ale to wciąż byłyby małe szanse

2

@NeroTFP1 jeśli Polacy nie będą się już liczyć , to mam nadzieję że pobije rekordy Radzieckich graczy

0

@Stinger_ i po co rywale tak daleko rzucają,

0

Kerley w dobrej formie ech :( a Kishane był w stanie lepiej :(

0

@MesQueUnClub96 z San Remo problem jest taki że kompletnie strategii UAE nie potrafi zrobić, a Van Der Poel jest szybszy na decydującym podjeździe, ale pewnie w końcu wygra

2

@MesQueUnClub96 San Remo, Roubaix, mistrz świata, co najmniej dwa Tour de francy, vuelta, dużo tego, jakiś dublecik jeszcze, rekord etapów TdF

1

@MesQueUnClub96 pod względem osiągnięć może być maks numerem 2, ale ja bym mógł uznać Tadeja za goata jeśli kilka sytuacji się jeszcze wydarzy

1

Lyles to taki antytalent na setkę, ale dobrze, a Seville to chyba faworyt Bolta

0

@TheNekro94 Merckx(jeszcze) Nadal Bolt

0

@MesQueUnClub96 dla mnie 2023 Hubert vs Alcaraz

1

Kopecky bała się Vos, a Vos bała się Kopecky - życie

0

Jak Kopecky czegoś nie zrobi to Vos wygra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?