2

@zadafcb Boks był jest i będzie najbardziej zwałkowanym sportem, zwłaszcza ten olimpijski

3


Jeden z bardziej kontrowersyjnych momentów igrzysk w ostatnich latach

0

@HypeR ale oni zmarnowali potencjał Kanga

1


Coś w tym jest?

0

Doctor Doom. Tak czy nie?

0

Fajnie jakby piękny zdobył złoto na igrzyskach... W mikście oczywiście, w singlu fajne jakby szybko odpadł

1

@Kapitan hawk Los Angeles czyli LA - jest taki kolarz który ma inicjały LA. Ja to czekam na jakieś igrzyska w Lizbonie, wtedy to wiadomo kto.

0

@mekston Argentyna i Maroko wymienione, mam dość

1

@Encore no co no Mundial no... Ale jest dwóch graczy których lubię, a nawet uwielbiam Garnacho i Del Potro


0

Na siatkówce się nie znam, ale szacuneczek USA, ten mecz trzeba wygrać, a potem oby inne drużyny z tej grupy wygrały TEN mecz

0

@Rust_Cohle gdyby piłka nożna była poważna na igrzyskach to ktoś inny byłby najlepszy

1

@barcelonaLM które miejsce zajmie zawodnik który pokona Djokovicia? Moim zdaniem 3

1

@barcelonaLM Argentyna pokona i super.

3

@Encore a czemu we dwóch nie solo, czyżby Alcaraz bez formy i potrzebuje goata?

1

@MesQueUnClub96 19 latek rok temu go pokonał w październiku, wtedy właśnie powstał ogromny hype na Joshua(gdyby nie defekt mógłby być drugi nawet)

1

@MesQueUnClub96 dobry kurs dorwałem

3

Chyba wejdzie mi ten Remco po kursie 3,75 aż szkoda że więcej nie dałem

0

@Essos Anczelot

0

@mekston sorry Mekston ale Lando dołoży 2,5 sekundy Piastriemu

0

Spodziewałem się że Brown wygra, ale takich różnic już się nie spodziewałem...

0

@zadafcb bardziej druga Polka .

2

@MesQueUnClub96 Joshua i Hanna to wielkie chłopy a trasa raczej płaska, obawiam się że deszcz wpływa nie korzystnie na Remco bo techniki to on nie ma

1

@MesQueUnClub96 u buka Joshua Tarling faworytem, osobiście uważam że Ganna, ale dyszle na Remco postawiłem

1

Ruszyła czasówka kobiet. Faworytkami Brown i Dygert ale nie bez szans Holenderki, Kopecky i inne tego typu

0

Osorio pokona dziś Ostapenko

1

@MesQueUnClub96 do liceum ze mną chodziła, byłem z jej przyjaciolko przez dwa tygodnie w związku

1

@MesQueUnClub96 to jakaś Klaudia

2

@MesQueUnClub96 Nie, upiłem się i odwiozła mnie do domu

3

Mojej koleżance nie podobała się ceremonia otwarcia, zamiast patrzeć na nią to oglądałem co się dzieje w telewizor

0

@MichuZ44 komu dziś kibicujesz w F1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?