2

2

@MesQueUnClub96 nie mam techniki, ja jakbym miał gdzieś zdobyć medal to tylko 100, ewentualnie w dal, gdyby było 60 na igrzyskach to biegnąc tyłem bym zrobił

1

Pia jest w bardzo podobnej sytuacji do Swobody(trochę gorszej), ale skoro Visser mogła to może i Pia wejdzie kiedyś na jeszcze wyższy poziom, dziś finał był w jej zasięgu

1

Ale Visser formę zrobiła, niestety w ostatnim biegu 4 zawodniczki które czas Polki powinny poprawić, ale może

5

@tbas tam był stadion na wysokości, wyniki są trochę przekłamane

1

Tebogo jak przejdzie na 400 metrów to zrobi rekord świata biegnąc tyłem

0

Szkoda że Ania doznała kontuzji będąc tak naprawdę w prime swojej kariery

0

@kryhaa coś z barkiem, w codziennym życiu mi nie przeszkadzał ale na treningach już się nie dało, w lipcu raz się przeszedłem to 100 ledwo na 4 razy zrobiłem xd

0

@negreanu Chcieć to bardzo bym chciał bo chciałbym 150 kiedyś wycisnąć i na tym przestać, ale by się z 2 miesiące może więcej wracało do siły sprzed kontuzji, a jeszcze strach przed kolejnymi kontuzjami

0

@Kidd nie no w prime 43 w łapie było przy 88kg, trochę za dużo fatu na brzuchu ale już się zbierałem do redu

0

Wracał tu ktoś kiedyś po dłuższej przerwie na siłownię? Warto? Ja jeszcze w marcu 135kg wycisłem, ale niestety kontuzja i od tamtej pory siłownię widzę tylko na tik tokach, a kontuzja już przeszła tylko czy jest sens wracać?

2

@NeroTFP1 mimo że konkurencja mniej prestiżowa to postawiłbym Ryana na równi z nimi, ale faktycznie tak jest, a Sydney oby wymazała rekordy na 400 płaskie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM już wcześniej chyba chodził w masce. Ja całkowicie jestem w stanie to uwierzyć, o ile nie wiem czy nawet zdrowy pokonałby Tebogo, o tyle wiem że po takim biegu na setce nie odwalilby czegoś takiego na swoim ulubionym dystansie

1


Covid frajer zepsuł Lylesowi wyścig

1

Kto jest najwybitniejszym fizykiem w historii?

0

@Encore w jakim klubie gra ten Serb cały? te

0

@mekston no nie, wystarczająco mam zły humor po 3 miejscu Lylesa

0

Twórca Avengersow niestety przegrał dziś na 200.metrow, fajnie jakby Avengersi też przegrali

0

@Stinger_ największa walka igrzysk może być na 400 przez plotki ale chłopów, tylko nie wiem w jakiej formie Warholm, bo Benjamin raczej mocny, a tu od początku było wiadome że będzie nokałt, choć sam spodziewałem się bardziej z pół sekundy różnicy

2

Jak ktoś ma pobić rekord na płaskie 400 to zrobi to Sydney

0

@Colon Omanyala to ciekawy przypadek, u siebie jest mocny ale jak przychodzi co do czego

0

@MesQueUnClub96 mój rekord 64.70

1

Chyba pociąg z napisem rekord świata Lylesowi już odjechał, ale przynajmniej złoto na setkę jest

1

@NeroTFP1 Lyles na mecie wygląda jakby pobiegł 400 czy nawet 800 metrów

1

Noaś :( co się tam stało

2

@mekston Trzeba radzić sobie z wysokościami i robić wysokogórskie wycieczki to ważny element sportowca a nie. Szacuneczek

1

@Traba727 był spektakularny w byciu kierowanym przez Ivana. @mekston

0

@NeroTFP1 ale czy to wystarczy na Warholma

0

@Luciano99 kiedyś napisałem że przekonałem Wujka do zmiany poglądów politycznych;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?