Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Sakkari jednak lepsza
1
@mekston Kim jest Bearman?
1
@barcelonaLM Argentyno co ty robisz. Ale i tak NIE
4
Mam nadzieję że mój przyszły syn zagra kiedyś w jednej drużynie z Yamalem, chyba czas już lecieć do tej Brazylii.
0
@TaleOfUs Tenis bardzo dobrze napisane
0
@AFA mogą i być lepsi szkoda że grać nie potrafią... Większość z nich przynajmniej
3
@Arden ale tylko Dias i Cancelo jak dla mnie by weszli i może Mendes ale to zależy. Dla mnie to dramat i patologia, że Portugalia nie ma takiego gracza jak Lautaro-szacuneczek
2
Witam fani Argentyna. @Sysia11 @AFA @Kapitan hawk @mekston @Lionel_Messi10 i inni. Oprócz Cristiano Jacy piłkarze z kraju Portugalia graliby w pierwszym składzie w Argentynie? Dias na pewno, Cancelo raczej(mimo że przeplata gorsze mecze z lepszymi), Vitinha jest dobry ale raczej nie, Mendes może, Sabotażysta na pewno nie, Bruno raczej nie, podobnie Leao, ale ciekawi mnie opinia ekspertów w tym temacie
1
@MesQueUnClub96 Niech do Portugalii lepiej pójdzie to fajnie będzie.
0
@TaleOfUs bym coś napisał ale nie chcę dostać bana. Hehehe
0
@AFA mój goat nie gra z takimi drużynami w next season bo będzie zrzutka pewnie
3
@AFA Grać Kolumbia o wygrywać, póki nie będzie za późno
1
@Herato Najlepszy
1
@Sysia11 Urugwaj lepszy niż Brazylia(i to duzoooo)
1
@fart ja i bez tego wiem co mam myśleć na ten temat, ale tu trzeba myśleć samodzielnie, włącz myślenie, nie daj się zmanipulować!!
1
@misterio Witam wszystkich
0
@Culer9002 jakie są partię w Polsce?
0
@Comentateiro która jest godzina? @mekston
0
Chajzer. Tak czy nie?
0
@Kapitan hawk to chyba dobrze że Yamal ma tu konto
1
Kto wygra Mundial 2026? Ja jestem pewien że Portugalia
2
Mbappe jest dobry, ale lepszy od Cristiano nigdy nie będzie .
0
@Lionel_Messi10 Martinez akurat szacuneczek, za to Santos i Ten Hag spece brak szacuneczku
0
Jaki trener jest najsłabszym taktykiem? Bierąc pod uwagę jedynie poważnych graczy
1
@mekston ja uważam że powinien wygrać Rodri a ja na piłce znam się najlepiej na całej Rambli. @Bagsik88 o co chodzi z AmigoBlancos?
0
@Comentateiro O co tu chodzi?
0
@mekston a niechby sobie miał ten Lautaro cały tego balona, w jakim on gra klubie?
4
@Arden dajcie Rodriemu i tyle w temacie
1
Lautaro to było nie odpadać z Atletico i potem może finał i może złota piłka by wpadła, ale nie, śmieszne i tragedia. @mekston
0
@mekston Yamal lepszy od Guler