0

@MesQueUnClub96 Sakkari jednak lepsza

1

@mekston Kim jest Bearman?

1

@barcelonaLM Argentyno co ty robisz. Ale i tak NIE

4

Mam nadzieję że mój przyszły syn zagra kiedyś w jednej drużynie z Yamalem, chyba czas już lecieć do tej Brazylii.

0

@TaleOfUs Tenis bardzo dobrze napisane

0

@AFA mogą i być lepsi szkoda że grać nie potrafią... Większość z nich przynajmniej

3

@Arden ale tylko Dias i Cancelo jak dla mnie by weszli i może Mendes ale to zależy. Dla mnie to dramat i patologia, że Portugalia nie ma takiego gracza jak Lautaro-szacuneczek

2

Witam fani Argentyna. @Sysia11 @AFA @Kapitan hawk @mekston @Lionel_Messi10 i inni. Oprócz Cristiano Jacy piłkarze z kraju Portugalia graliby w pierwszym składzie w Argentynie? Dias na pewno, Cancelo raczej(mimo że przeplata gorsze mecze z lepszymi), Vitinha jest dobry ale raczej nie, Mendes może, Sabotażysta na pewno nie, Bruno raczej nie, podobnie Leao, ale ciekawi mnie opinia ekspertów w tym temacie

1

@MesQueUnClub96 Niech do Portugalii lepiej pójdzie to fajnie będzie.

0

@TaleOfUs bym coś napisał ale nie chcę dostać bana. Hehehe

0

@AFA mój goat nie gra z takimi drużynami w next season bo będzie zrzutka pewnie

3

@AFA Grać Kolumbia o wygrywać, póki nie będzie za późno

1

@Herato Najlepszy

1

@Sysia11 Urugwaj lepszy niż Brazylia(i to duzoooo)

1

@fart ja i bez tego wiem co mam myśleć na ten temat, ale tu trzeba myśleć samodzielnie, włącz myślenie, nie daj się zmanipulować!!

1

@misterio Witam wszystkich

0

@Culer9002 jakie są partię w Polsce?

0

@Comentateiro która jest godzina? @mekston

0

Chajzer. Tak czy nie?

0

@Kapitan hawk to chyba dobrze że Yamal ma tu konto

1

Kto wygra Mundial 2026? Ja jestem pewien że Portugalia

2

Mbappe jest dobry, ale lepszy od Cristiano nigdy nie będzie .

0

@Lionel_Messi10 Martinez akurat szacuneczek, za to Santos i Ten Hag spece brak szacuneczku

0

Jaki trener jest najsłabszym taktykiem? Bierąc pod uwagę jedynie poważnych graczy

1

@mekston ja uważam że powinien wygrać Rodri a ja na piłce znam się najlepiej na całej Rambli. @Bagsik88 o co chodzi z AmigoBlancos?

0

@Comentateiro O co tu chodzi?

0

@mekston a niechby sobie miał ten Lautaro cały tego balona, w jakim on gra klubie?

4

@Arden dajcie Rodriemu i tyle w temacie

1

Lautaro to było nie odpadać z Atletico i potem może finał i może złota piłka by wpadła, ale nie, śmieszne i tragedia. @mekston

0

@mekston Yamal lepszy od Guler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?