Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 nie wiem, ale wiem że będę się ubiegać o pracę sędziego na mundialu 2026
3
Ten moment kiedy jesteś na imprezie i niby wszystko spoko, ale boisz się że twój idol się dowie że w szklance nie masz wody...
6
@July_6_BcN akurat znam ją bardzo dobrze, zakończyła dla mnie swój 2 letni związek, a ja nie byłem zainteresowany
3
Jakaś Kasia napisała że chce się spotkać w poniedziałek o drugiej, a wtedy finał...
0
@FcPortoFan1999 ze zdrowym Jonasem by nie wygrał
0
@zadafcb do ostatniego kilometra czasówki będzie mi ciężką uwierzyć że faktycznie Pogacar wygra
2
@Kapitan hawk jak szybko czasy się zmieniają
2
@Ojciec5tkidzieci w liceum chłopaki try hardowali żeby mieć szansę u dziewczyn i tak większość leciała na mnie.
4
Puig będzie miał zaraz 25 lat, nie jest już młodym talentem który może podbić świat.
0
@mordini123 co tam Serbia robi?
2
@AFA w jaki sposób załatwisz perma?
1
@mekston ja jako ekspert CA jestem przekonany o wyniku tego starcia, mam nadzieję że przy następnym CA wezmą mnie do komentowania meczów
0
@Lucyfffer to 8 to nie, ja i Michał musieliśmy być w jednej drużynie na wf, a jak nie to się buntowaliśmy(zwłaszcza on bo wiedział że ja lepszy)
5
@MesQueUnClub96 Unpopular opinion, Kolumbia powinna wygrać ten turniej
2
@MesQueUnClub96 a nie wiem, bo po gimnazjum nie chciało mi się kontynuować znajomości
4
@MesQueUnClub96 Nie, ale kiedyś w gimnazjum byk test ze śliwek angielskich, miałem ściągę i ona spadła na podłogę, nauczycielka to zobaczyła i Nikola wszystko wzięła na siebie
7
Ja w pierwszej gimnazjum: Dobra Nikola daj spróbować tego elektryka, a co tam...
Potem w nocy sen że Goat się dowiedział o chce mnie ukarać...
0
@Encore Wiśniewiak to żaden lepszy gracz
1
@barcelonaLM Serbia i Argentyna nie nie nie, tylko dwóch mężczyzn jest sprytnych żeby wygrać - James Rodriguez i Carlos Alcaraz
1
@barcelonaLM Carlos Alcaraz najlepsze zagrania, as serwisowy, wolej
1
@tomek8756 ja już nie wiem byłem za trzecia Drogą, ale się zawiodłem, teraz przechodzę na PO @mekston
2
@Kapitan hawk jeszcze musi się człowiek denerwować na wieczór niepotrzebnie...
0
@agaFCB te ostatnie to mnie opisuje Siuuuu
0
@Sulimo ale ja się z tym nie ukrywam i szanuję Messiego jako jego największego rywala, tymczasem Mekston pisze czego to Serb nie wygra
1
Czasem mam wrażenie że @mekston jest team Serbia
2
@barcelonaLM Niezbyt, ale otoczka mundialu spoko.
2
Mundial 2014 to były czasy, każdy chłopak szedł do fryzjera i mówił na Ronaldo
3
@Kessie gdzie się zgłaszało?
3
Obiektywnie James jest najlepszym piłkarzem turnieju, ale kto dostanie piłkarza turnieju wszyscy wiemy. @AFA
4
@takisobiektos Nadal jakiś meczyk znowu gra? @Encore @barcelonaLM