5

@macio_944 nie wiem, ale wiem że będę się ubiegać o pracę sędziego na mundialu 2026

3

Ten moment kiedy jesteś na imprezie i niby wszystko spoko, ale boisz się że twój idol się dowie że w szklance nie masz wody...

6

@July_6_BcN akurat znam ją bardzo dobrze, zakończyła dla mnie swój 2 letni związek, a ja nie byłem zainteresowany

3

Jakaś Kasia napisała że chce się spotkać w poniedziałek o drugiej, a wtedy finał...

0

@FcPortoFan1999 ze zdrowym Jonasem by nie wygrał

0

@zadafcb do ostatniego kilometra czasówki będzie mi ciężką uwierzyć że faktycznie Pogacar wygra

2

@Kapitan hawk jak szybko czasy się zmieniają

2

@Ojciec5tkidzieci w liceum chłopaki try hardowali żeby mieć szansę u dziewczyn i tak większość leciała na mnie.

4

Puig będzie miał zaraz 25 lat, nie jest już młodym talentem który może podbić świat.

0

@mordini123 co tam Serbia robi?

2

@AFA w jaki sposób załatwisz perma?

1

@mekston ja jako ekspert CA jestem przekonany o wyniku tego starcia, mam nadzieję że przy następnym CA wezmą mnie do komentowania meczów

0

@Lucyfffer to 8 to nie, ja i Michał musieliśmy być w jednej drużynie na wf, a jak nie to się buntowaliśmy(zwłaszcza on bo wiedział że ja lepszy)

5

@MesQueUnClub96 Unpopular opinion, Kolumbia powinna wygrać ten turniej

2

@MesQueUnClub96 a nie wiem, bo po gimnazjum nie chciało mi się kontynuować znajomości

4

@MesQueUnClub96 Nie, ale kiedyś w gimnazjum byk test ze śliwek angielskich, miałem ściągę i ona spadła na podłogę, nauczycielka to zobaczyła i Nikola wszystko wzięła na siebie

7

Ja w pierwszej gimnazjum: Dobra Nikola daj spróbować tego elektryka, a co tam...
Potem w nocy sen że Goat się dowiedział o chce mnie ukarać...

0

@Encore Wiśniewiak to żaden lepszy gracz

1

@barcelonaLM Serbia i Argentyna nie nie nie, tylko dwóch mężczyzn jest sprytnych żeby wygrać - James Rodriguez i Carlos Alcaraz

1

@barcelonaLM Carlos Alcaraz najlepsze zagrania, as serwisowy, wolej

1

@tomek8756 ja już nie wiem byłem za trzecia Drogą, ale się zawiodłem, teraz przechodzę na PO @mekston

2

@Kapitan hawk jeszcze musi się człowiek denerwować na wieczór niepotrzebnie...

0

@agaFCB te ostatnie to mnie opisuje Siuuuu

0

@Sulimo ale ja się z tym nie ukrywam i szanuję Messiego jako jego największego rywala, tymczasem Mekston pisze czego to Serb nie wygra

1

Czasem mam wrażenie że @mekston jest team Serbia

2

@barcelonaLM Niezbyt, ale otoczka mundialu spoko.

2

Mundial 2014 to były czasy, każdy chłopak szedł do fryzjera i mówił na Ronaldo

3

@Kessie gdzie się zgłaszało?

3

Obiektywnie James jest najlepszym piłkarzem turnieju, ale kto dostanie piłkarza turnieju wszyscy wiemy. @AFA

4

@takisobiektos Nadal jakiś meczyk znowu gra? @Encore @barcelonaLM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?