Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB Zgłoszenie było po angielsku a ja nie znam.
5
Ale Yamal pięknie na tym turnieju ucisza hejterów. Aż trzeba wejść na piłkarskiego tik toka by zobaczyć kolejne ich argumenty @mekston
0
@karci0 tej sztuczki piłkarskiej nie znam
2
Anglia to powinna za nudną grę oddać swoje miejsce w półfinale dla innej reprezentacji
0
Ten moment kiedy uświadamiam sobie że ja i mój kolega mogliśmy być teraz na miejscu Yamala...
0
Prawda jest taka że dziś powinna grać Portugalia
2
@mekston Jest najlepszy na świecie obecnie, niestety wolałbym Hubcia albo Zvereva ale jest jak jest
2
@Encore ale przecież ktoś napisze że jest średni. Dramat
1
@TaleOfUs Novak jeśli do tego finału się w ogóle dostanie to 3-0 tam dostanie
0
@mekston No i o tym właśnie mówię, a co on może mu zrobić? Nic. Jak Alcaraza ominą kontuzje to wygra kiedyś 4 szlemy w jednym roku
0
@mekston przecież pisałem, to wy coś pisaliście że wielki Paul legenda tenisa..
0
Alcaraz wygra ten turniej. Chyba ja bardziej sobie zdaje sprawę z jego potencjału niż te wszystkie @mekston @agaFCB i Inni tego typu nie będąc nawet jego fanem
0
@BorzyKrzys Ja to w zerówce jak przegrał fatal four way matcha to się spotkałem porównywalnie z 18 grudnia 2022
0
@mekston De Minaur gra z kontuzjom?
0
@Encore Lubię Meda, ale na Wimbledonie to on grać nie potrafi, a ten go wykończyć nie potrafi, żenada
0
Z tego co widzę ze spoko graczy zostali już tylko Med i De Minotaur, niech więc to będzie finał
0
@Encore a z tym że Sinner jest average playerem to akurat ja miałem rację, przecież Hubert na grassie by ich rozwalił wszystkich, żenada
3
A może @Encore i @mekston mieli rację? Rune jest słaby, Alcaraz średni a Paul to wielki mistrz nad mistrzami?
0
@Michael24 najlepszy piłkarz w historii
3
@Kessie Nikola miała na imię
4
@AFA Argentynka
6
@MesQueUnClub96 zdałem maturke dzięki korepetycjom od koleżanki
3
Mam nadzieję że nie wyrzuciłem tej koszulki z Daviesem. @AFA @mekston
0
@FcPortoFan1999 Moutinho to jeden z żołnierzy goata
0
@RoberDzik oprócz pierwszego to czemu nie
0
Nuda ten Wimbledon nie warto oglądać tego
0
@barcelonaLM ja czekam na najlepszy moment Copa America jak Araujo wzniesie puchar
5
Euro 2021 to był fajny turniej
Dziewczyna: Wpadnij do mnie na mecz Portugalia Węgry
Ja: Ok
Ja po rozpoczęciu mecza: Złaź ze mnie, Goata mi zasłaniasz
0
@mekston Sinner jest słaby Mekston
0
Dawaj Młody Goat z Serbem