Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francja co to jest za skład? Kto ma niby strzelić gola? Prosta robota
2
Dobra panowie Hiszpanie, Goat już na was czeka. Siuuuu
0
Rekin xddddddddd
5
Toni Kroos dzisiaj mecze imienia Casemiro
0
Sabotażysta znowu w pierwszym składzie...
0
Pamiętajmy o Kroosie
2
Oby sędzia w następnym meczu był lepszy, a reszta przyjdzie sama
2
@mekston Zgłoszone, jednak nie, pomyliłem mecze
0
Słaby mecz Gundo i oczywiście wielki Kroos, byłem za Niemcami ale teraz mi już obojętny wynik...
0
@Encore ale będzie Siuuu łatwo
0
Bracia Niemcy po zwycięstwo
0
@Cvzx Mimo wszystko jest lepszy. Wciąż nie na balona, ale lepszy. A w prime to zjada Chorwata
1
@MesQueUnClub96 Wimbledon już nikogo nie obchodzi
0
Po co wy ludzie oglądacie ten Wimbledon? Nuda i strata czasu..
1
@mekston dawaj Amerykanin jedź z tym Carlitosem(Wimbledon już mnie nie obchodzi)
2
@Kessie dziś po 23 będą 24 h bez zgłaszania. @Lola120 lepiej dwa i niech nasi se odpoczną
3
Za Kroosem nie przepadam, ale dziwne że zostały mu tylko dwa mecze i koniec kariery
0
@Arden Co oni robią?
0
@Kgorecki2500 chore to jest że mój głos znaczy tyle samo co ludzi którzy nie mają pojęcia o polityce. Nie Siuuu
0
Jaki piłkarz z kraju Polska miał najlepszy prime w 21 wieku, oprócz Roberta? Moim zdaniem Krychowiak
0
@Danny Gaucho strzelenie dobrze karnego to ważny element gry.
1
@Encore już nie oglądam tego turnieja
2
@NeroTFP1 W sumie fajnie jakby Wojtek złotego medala se zdobył
1
@MesQueUnClub96 to jest śmieszne i tyle w temacie. Ja jakbym zebrał stary skład z gimnazjum to z potężnym Ekwadorem byśmy powalczyli...
1
@mekston przecież ten Ekwador by żadnego mecza w grupie na euro nie wygrał. Co to ma być?
0
@Bagsik88 dużo już w życiu miał goli, na tym turnieju ma inne zadania.
1
A tak pięknie mogło być..
0
Najlepszy melanż to będzie 14 lipca. Siuuu
2
@AFA ja jestem bardzo poważnym typerem turnieju Copa America, a nie Bzury.
3
Czy to dziwne że wciąż wierzę w Januzaja?