0

Francja co to jest za skład? Kto ma niby strzelić gola? Prosta robota

2

Dobra panowie Hiszpanie, Goat już na was czeka. Siuuuu

0

Rekin xddddddddd

5

Toni Kroos dzisiaj mecze imienia Casemiro

0

Sabotażysta znowu w pierwszym składzie...

0

Pamiętajmy o Kroosie

2

Oby sędzia w następnym meczu był lepszy, a reszta przyjdzie sama

2

@mekston Zgłoszone, jednak nie, pomyliłem mecze

0

Słaby mecz Gundo i oczywiście wielki Kroos, byłem za Niemcami ale teraz mi już obojętny wynik...

0

@Encore ale będzie Siuuu łatwo

0

Bracia Niemcy po zwycięstwo

0

@Cvzx Mimo wszystko jest lepszy. Wciąż nie na balona, ale lepszy. A w prime to zjada Chorwata

1

@MesQueUnClub96 Wimbledon już nikogo nie obchodzi

0

Po co wy ludzie oglądacie ten Wimbledon? Nuda i strata czasu..

1

@mekston dawaj Amerykanin jedź z tym Carlitosem(Wimbledon już mnie nie obchodzi)

2

@Kessie dziś po 23 będą 24 h bez zgłaszania. @Lola120 lepiej dwa i niech nasi se odpoczną

3

Za Kroosem nie przepadam, ale dziwne że zostały mu tylko dwa mecze i koniec kariery

0

@Arden Co oni robią?

0

@Kgorecki2500 chore to jest że mój głos znaczy tyle samo co ludzi którzy nie mają pojęcia o polityce. Nie Siuuu

0

Jaki piłkarz z kraju Polska miał najlepszy prime w 21 wieku, oprócz Roberta? Moim zdaniem Krychowiak

0

@Danny Gaucho strzelenie dobrze karnego to ważny element gry.

1

@Encore już nie oglądam tego turnieja

2

@NeroTFP1 W sumie fajnie jakby Wojtek złotego medala se zdobył

1

@MesQueUnClub96 to jest śmieszne i tyle w temacie. Ja jakbym zebrał stary skład z gimnazjum to z potężnym Ekwadorem byśmy powalczyli...

1

@mekston przecież ten Ekwador by żadnego mecza w grupie na euro nie wygrał. Co to ma być?

0

@Bagsik88 dużo już w życiu miał goli, na tym turnieju ma inne zadania.

1

A tak pięknie mogło być..

0

Najlepszy melanż to będzie 14 lipca. Siuuu

2

@AFA ja jestem bardzo poważnym typerem turnieju Copa America, a nie Bzury.

3

Czy to dziwne że wciąż wierzę w Januzaja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?