Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@97ketrab ale wojna tu się odbywa.
0
Wie ktoś jak się zapisać na Wimbledon? @mekston Ty się znasz na tenisie
0
@Transu96 tego piłkarza to nawet nie znam.
0
Rivaldo vs Romario, kto z nich był lepszy w prime?
0
@Bobo25 tego piłkarza to nawet nie znam
4
@Arden ja z nimi walczę codziennie i zgłaszam
0
Rivaldo vs Lewandowski. Kto lepszym piłkarzem w prime?
0
@Culer9002 Przykładowi gracze lepsi od Modricia: Ozil, De Bruyne, Krosik, Tomasz Miler, Iniesty i Xaviego wymawiać nie będę bo to wstyd, Prime Fabregas, Lampard, SCHOLS, Dżerard i inni
0
@Emhyr oby przyprowadził ze sobą trenera De Zerbi
0
@barcelonaLM Oprócz Huberta, to te wszystkie Sinnery Djokovicie i inne takie mogą zarabiać tysiąc czy milion, nigdy nie będą lepsi niż Rafa
0
@macio_944 pewnie jakiś Brazoli i Argentoli do top 10 by dali, pewnie nawet dwóch do top.
4
Hahaha Rooney to do 100 piłkarzy w swoim czasie się nie nadaje, a co dopiero w historii, ale tak to fajna lista, jeszcze Modric za wysoko
1
@mekston taki najlepszy a gdzie jest Dybala? Nie żartujmy sobie @AFA
0
Znacie jakiś sport gdzie najlepszy nie jest największym? Dla mnie dobrym przykładem jest kolarstwo, największy jest Armstrong, ale goatem jest Merckx(nawet jakby nie zabrali Armstrongowi 7 zwycięstw)
6
@97ketrab Popitka
0
@FcPortoFan1999 no wystarczy jak usiądzie na ławkę, dobrze że przyjaciel Otavio został powołany
0
I po co tego sabotażyste portugalskiego chłop powołał... Chyba że będzie z ławki oglądał to niech ogląda
0
@MichuZ44 wszystko wokół tego Sainza się kręci, całe F1
0
@mekston takiego boksera to nie znam
0
Top 3 najlepszych ciężkich w historii?
0
@TheNekro94 ostatnio skupiam się na chwaleniu wielkiego Ten Haga
0
@mekston Siuuuuu heheh goool
0
Jak oceniasz umiejętności trenerskie tych graczy: Ten Hag, Sir Alex, Mourinho i Guardiola. Ja Ten Hag 10. Sir Alex i Mourinho 9, Guardiola 8
0
@Mario96w Chodziło mi o obecnych i o Ten Hag
0
Pep Guardiola jest obecnie drugim najlepszym(licząc tylko ludzi to najlepszym) trenerem w Premier league
1
Co może oznaczać brak Dybali dla Goata?
0
Drogba vs Pogba, kto jest lpeszym graczem?
2
Mourinho i Guardiola kiedy widzą strategie Ten Haga i wiedzą, że ich czas już minął
0
@FcPortoFan1999 Xavi Hernandez
0
Ale bym zobaczył Ten Haga na trenerce w Barcelonie. Taki Real to by przed sezonem zrezygnował z gry w La Liga.