Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@EkspertzOrlikq ogólnie
1
@Encore teraz Ten Hag jest najlepszym strategiem
0
Guardiola vs Mourinho. Ten sam skład, ci sami rywale, ten sam stadion, ci sami kibice, wszystko takie same. Kto by zdobył więcej punktów w lidze? Moim zdaniem goat o 5 punktów.
1
Jaki piłkarz był najlepszy w tych dziedzinach. Drybling, długie podania, główki, sztuczki, wykończenie. Dla utrudnienia nie można dawać goata
5
@zodiak_10 To jakby jakiś zespół wygrał Puchar Narodów Afryki i najlepszy piłkarz zwycięskiej drużyny miał wygrać ZP
1
@Antimadridista_WR Jest w Realu najlepszy, a po wygraniu ligi mistrzów to może być gg
0
@ranger3120 Co Rafa Nadal i Cristiano Ronaldo mają z tym wspólnego?
2
Zverev, Tabilo i Hurkacz -3 faworytów French Open
2
@AFA Prawdziwy Goat potrafił nawet z drużyny @FcPortoFan1999 (ja wolę Sporting) zrobić mistrza
3
Lyon trochę jak Bayer w ubiegłym sezonie, sprowadzić im goata trenerki Ten Haga i w next season robią mistrza bez porażki
1
@JordiAlbion W tym roku najważniejsze jest Euro.
0
@barcelonaLM Stworzył ten Sport, Serbia zawsze był postaciem drugą planowym
0
Jaki piłkarz jest najbardziej niedocenianym symulantem w historii?
0
Te królowie strzelców w La Liga to śmiechu warte, kiedyś to było
0
Młody będzie królem strzelców.
0
Yamal vs Guler. Tak czy Nie?
2
@MesQueUnClub96 Szkoda że go oszukali z tym powrotem, Guardiola pewnie by go wziął
0
Specjaliści trenerscy od najsłabszego do najlepszego? Ten Hag, Santos, Arteta, Dr Zerbi
0
@Encore bez podjazdu do Mourinho. Słabo
0
@Encore ja bym chciał go w Barcelonie
1
Arteta na korepetycje do Mourinho z trenerki raz
2
Jaką umiejętność goata cenisz sobie najbardziej, ja Drybling
0
A Cristiano mówił, że Arsenal nie wygra Premier League, dobra Guardiola ogłaszaj transfera
9
@clyde jednak faktycznie zgłaszanie się opłaca
1
No i szacunek panie Neymar
0
@Popitek12 @mekston nie wymieniają mojego goata to trzeba zgłaszać
0
3 najlepiej podających piłkarzy w historii? U mnie Messi, Xavi trener i Cristiano
2
@Lionel_Messi10 Zbyt bardzo uwielbiam Maxa by nie oglądać, ale to tak denerwuje jak oni próbują go pokonać.
0
Mam już dość tego F1, te cwaniaki typu Piastri czy inny Sainz robią wszystko by zabrać Maxowi mistrza
1
@macio_944 dla ludzi któryś również nie oglądają MLS przypominam że na walce pojawił się sam Cristiano