0

@EkspertzOrlikq ogólnie

1

@Encore teraz Ten Hag jest najlepszym strategiem

0

Guardiola vs Mourinho. Ten sam skład, ci sami rywale, ten sam stadion, ci sami kibice, wszystko takie same. Kto by zdobył więcej punktów w lidze? Moim zdaniem goat o 5 punktów.

1

Jaki piłkarz był najlepszy w tych dziedzinach. Drybling, długie podania, główki, sztuczki, wykończenie. Dla utrudnienia nie można dawać goata

5

@zodiak_10 To jakby jakiś zespół wygrał Puchar Narodów Afryki i najlepszy piłkarz zwycięskiej drużyny miał wygrać ZP

1

@Antimadridista_WR Jest w Realu najlepszy, a po wygraniu ligi mistrzów to może być gg

0

@ranger3120 Co Rafa Nadal i Cristiano Ronaldo mają z tym wspólnego?

2

Zverev, Tabilo i Hurkacz -3 faworytów French Open

2

@AFA Prawdziwy Goat potrafił nawet z drużyny @FcPortoFan1999 (ja wolę Sporting) zrobić mistrza

3

Lyon trochę jak Bayer w ubiegłym sezonie, sprowadzić im goata trenerki Ten Haga i w next season robią mistrza bez porażki

1

@JordiAlbion W tym roku najważniejsze jest Euro.

0

@barcelonaLM Stworzył ten Sport, Serbia zawsze był postaciem drugą planowym

0

Jaki piłkarz jest najbardziej niedocenianym symulantem w historii?

0

Te królowie strzelców w La Liga to śmiechu warte, kiedyś to było

0

Młody będzie królem strzelców.

0

Yamal vs Guler. Tak czy Nie?

2

@MesQueUnClub96 Szkoda że go oszukali z tym powrotem, Guardiola pewnie by go wziął

0

Specjaliści trenerscy od najsłabszego do najlepszego? Ten Hag, Santos, Arteta, Dr Zerbi

0

@Encore bez podjazdu do Mourinho. Słabo

0

@Encore ja bym chciał go w Barcelonie

1

Arteta na korepetycje do Mourinho z trenerki raz

2

Jaką umiejętność goata cenisz sobie najbardziej, ja Drybling

0

A Cristiano mówił, że Arsenal nie wygra Premier League, dobra Guardiola ogłaszaj transfera

9

@clyde jednak faktycznie zgłaszanie się opłaca

1


No i szacunek panie Neymar

0

@Popitek12 @mekston nie wymieniają mojego goata to trzeba zgłaszać

0

3 najlepiej podających piłkarzy w historii? U mnie Messi, Xavi trener i Cristiano

2

@Lionel_Messi10 Zbyt bardzo uwielbiam Maxa by nie oglądać, ale to tak denerwuje jak oni próbują go pokonać.

0

Mam już dość tego F1, te cwaniaki typu Piastri czy inny Sainz robią wszystko by zabrać Maxowi mistrza

1

@macio_944 dla ludzi któryś również nie oglądają MLS przypominam że na walce pojawił się sam Cristiano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?