Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skrzydłowy którego nie lubisz, ale wiesz że jest kozakiem? Ja Neymar
1
@Arden wiadomo że walczyli, ale np to jak długo nie mogła dojść do skutku walka AJ z Wilderem kiedy oni byli najlepsi(w sumie nigdy do niej nie doszło ale teraz to już bez sensu)
0
Niesamowite że Fury Usyk faktycznie zaraz się odbędzie. Tak powinien robić bokser ze jest ktoś dobry to z nim walczy
1
To jest powód dlaczego Iker jest goatem jeśli chodzi o bramkarzy
0
@zodiak_10 Ja piję tylko Water, tak jak mój idol, żadne coca-cola
1
Oki(Polski Piosenkarz) Tak czy nie?
0
@mekston hah Varane, może jeszcze Bernardo Silva pseudonim sabotażysta
0
@FcPortoFan1999 Modric nie powinien wygrać, tragedia.
0
@MesQueUnClub96 Ten Hag, pseudonim GOAT Trenerki
0
@Emhyr może specjalista z Holandii się zgodzi
0
Koszmar Hazarda.
1
@blakkudium Jednak Cristiano nie miał racji, Ten Hag specjalista nad specjalistami
0
Ale Ten Hag dziś ustawił.. Xavi out Ten Hag dawaj do nas, ustaw Yamalka
3
@Bulbulator Ten Hag jak ustawi to koniec. Guardiola jakby był w połowie tak dobry jak on to by w każdym sezonie wygrał Ligę Mistrza.
2
@Sulimo Kubuś Water. Ciekawi mnie tylko opinia dotycząca młodych trenerów, którzy dopiero co przestali być piłkarzami
0
@Encore on lepszy czy Doncic?
0
Kto z nowych trenerów osiągnie najwięcej? Moim zdaniem Pirlo
1
@97ketrab wolę kobiety
0
@Zoker tego piłkarza to nawet nie znam.
0
Jaki piłkarz jest goatem jeśli chodzi o Mundial?
1
@Danny Gaucho mam dziewczynę i już nie chodzę na randki
0
@Zoker o tenisowych USA @MesQueUnClub96 @mekston
0
Paul to taki gorszy Friz, ale wstyd
2
@mekston DO Cristiano by zagrał jeszcze jednego mecza w Premier League
5
West ham jeśli chce żeby Arsenal został mistrzem to szybki telefon do Portugalii trzeba wykonać
0
@ObiektywnyKibic121 zdecydowanie 2 razy tak.
1
@mekston w planach startowanie w wyborach 2040
0
West Ham na mecz z City powinien ściągnąć 11 najlepszych piłkarzy z ligi na każdą pozycję.
2
@Adran360 Niech wygrają turniej Copa America
0
@AFA @mekston tego też nie, ale bardziej tego co gola wpakował goatowi na mundialu. Ale oni pewnie razem się dobrali i to wymyślili