Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Bernardo to dostaje telefony od Ten Haga który chce stworzyć najgorszą drużynę na świecie
0
Skrzydłowy z Portugalii cały czas dostaje telefony z dwóch niemieckich drużyn, mówią o jakimś finale
0
W Portugalskich domach zaczęły wibrować telefony
1
@barcelonaLM zainterweniuj jak będzie samo French Open i samo @MesQueUnClub96 vs @Encore
3
Sobota @MesQueUnClub96 i ja vs The Final Boss @mekston i the tribal Chief @Encore
Tylko Hubert
0
Polecacie jakieś fajne jedzenie, Słupsk Olsztyn Rzeszów?
0
@agaFCB za twarz ATP i numer jeden tej federacji, za gościa który ciągnie tenis odkąd Nadal odszedł
0
@Encore Smutny Hurkacz leży przy siatce. Ale najważniejsze starcie dopiero nadejdzie
0
Hubert musi udowodnić że jest tym za kogo uważają go fani, Nadal musi udowodnić że wciąż to ma.. Ale widowisko będzie
3
@Rl9k1nG bo go kocham
0
@MesQueUnClub96 Hubert lepszy
1
@Kessie Nadal jest goatem, ale jest jeden goat nad goatami
2
@mordini123 Pierwsze starcie wygra weteran, drugie wygra teraźniejszość
0
@Herato czemu Ozila nie lubią?
5
Hubert vs Nadal once in a lifetime.
0
@mekston skompromitowałem się żartem o krowie i kozie, myślałem że będzie śmieszny
3
@macio_944 cały czas wyjaśniam specjalistów typu Ten Hag, czy goatów typu Serb
0
@macio_944 to będzie pozytywne, bo Real z lm denerwuje bardzo
10
Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w historii. @mekston
0
@Culer9002 Żarty se opowiadam
0
Jaka jest różnica między kozą a krową? xdddd
Meeeeeeee(ssssiii) Muuuuuuuuu(Lee)
1
@MesQueUnClub96 złotą piłkę
2
Sancho musi raz jeszcze ośmieszyć Ten Haga, nie będzie do tego lepszej okazji niż finał. Dalej panie Sancho - dla Cristiano
0
Jaki piłkarz jest legendą?
2
@626 to jest przykre, ale jest w tym Realu najlepszy. Oby nie zdobył.
@Encore Jadon wygra statuetek złotego Cristiano za wyjaśnienie ten Haga
1
Spalony. Tak czy nie?
1
@mekston może jeszcze z Jamajką i Trynidadem bez Tobago, co pan wypisujesz
2
@Adran360 Najlepiej taka na P z mocnym skrzydłowym w składzie
0
@FcPortoFan1999 ale i tak wszyscy mówią 15 La decima, oby nie
0
@AFA Nie ghost, najlepiej niech Mbappe, ten drugi zasłużył ale nie da się go lubić