Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule oglądałom półfinał
6
On już pokazał klasę....
1
BVB będzie grał w finale ligi mistrzów
1
@AFA Twardy jestem i zniese. Za to szacunek do Sir Alexa, on się nigdy nie wyrzekł
0
@barcelonaLM udział miał w tym jaki miał, Sancho zdobył finał LM od odejścia, w tym samym czasie Ten Hag pokłócił się z ostatnim piłkarzem który miał do niego jeszcze jakiś szacunek
1
Kto jest największym geniuszem taktycznym trenerki? Dla ułatwienia gra jest między dwoma wybitnymi specjalistami. Ten Hag vs Santos, dwóch specjalistów, ale tylko jeden może być Goatem
3
Ciekawe że sabotażysta z Holandii spada w lidze za Chelsea a Sancho ma finał ligi mistrzów. Chyba przypadek
1
Reus will finish the story, a pomocy udzieli mu pewien Portugalczyk
0
@heniusss bardziej na skrzydło
1
BVB może wygrać LM, ale potrzebują jednego transferu
0
@mekston Portugalia liga Arabska panie Mekston
1
@barcelonaLM zdecydowanie tam, tak ale tam w sumie tez
0
BVB przed finałem telefon do Portugalii szybko trzeba zrobić
0
@robsons23 Ostro ale celnie o mnie.
1
@PatrychoO te pierwsze to słabo, ale drugie Siuuu
1
Beczkowe mocne za mocne
3
@VegetaPolska ja jestem pastą do zębów
1
@Stinger_ Beczkowe mocne
0
@BulaKG ja pierwszy raz w 6kl podstawówki
3
@Culer9002 Nie ma się czego wstydzić każdy ma własną opinię.
2
Czy w wieku 20 lat można spróbować swojego pierwszego piwa? @mekston
1
@FcPortoFan1999 Każdy może. Zwłaszcza @mekston
0
Ułóż tych piłkarzy od najgorszego do najlepszego w PRIme. Haaland, Kane, Lewandowski, Luis Suarez. @MesQueUnClub96 @AlexDark00
1
@Encore or Djokovic co za brednie....
1
@ArcziArtt 20 jeszcze, ale w tym gimnazjum to cały czas Cypis na głośnikach
1
Na jakiego piosenkarza piosenkach się wychowałeś? Ja na Cypisie
0
@HypeR też mam oba, ale matura za pierwszym a jazdy to szkoda gadać.
0
Matura vs Prawo Jazdy. Co lepsze?
0
@Pedri16Future aferę z niczego robią
2
@mekston w liceum robiłem tyle jedna ręką(oczywiście technika była jaka była xd), ale obecnie nie mogę pakować