Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ Aleksander Zniszczoł albo Marusiak.
0
@Argy coś tam próbują w tego tenisa grać.
0
Szkoda że raperem nie zostałem, każdy beef mój
1
@Bulbulator Białas jak dla mnie. Ale argument że white przelał 10 tysięcy żałosny. A White słabo że zapowiedział że nie będzie kolejnej odpowiedzi.
0
Fajnie jakby Wbite odpowiedział Białasowi, nawet jeśli wynik jest znany. Czy w tej Polsce ludzie nie mogą się dissowac?
0
@July_6_BcN Ronaldo nigdy.
0
Jakiego piłkarza czas powoli się kończy?
0
@tadzik447 99 minuta Ronaldo strzela free kicka i to jest koniec. @mekston
0
Mistrzostwa świata 2026 finał Argentyna vs Portugalia. Ronaldo vs Messi tak czy nie?
1
@MesQueUnClub96 Hubert chyba go szanuje
0
@mekston tak to i ja bym wygrał na plecach Serbów...
1
Hubert Hurkacz jest jak Ivan Drago z Rockego
0
@FcPortoFan1999 chłop miał Sakkari i był za słaby dla niej, jestem lepszy od Greków
0
@MesQueUnClub96 Tsisipas może zarobić milion i wygrać 5 szlemów w rok, Hubcio meczami z Nadalem i Rogerem już bardziej się zapisał w historii tenisa
0
W jakiej drużynie The Goat powinien zakończyć karierę? @mekston
1
Hot take. Modric to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy. @mekston
0
@Kubsoleon Bardzo dobrze
0
@Kessie Nie ale trochę z nim związane
0
Co za piłkarz
Robił zarówno z Goatem jak i jego rywalem
Wdal się w bójkę na treningu
Jego temat kiedyś dość często był poruszany na Rambli
0
@TR3YWAY Portugalia, potem jest Francja
0
@MesQueUnClub96 Legend Killer?
3
@Encore hahaha beka. City gra z sąsiadami Arsenalu a Arsenal z sąsiadam City, chore
0
@FcPortoFan1999 a City to już nie gra tylko z Londyńskimy klubami przypadkiem?
0
Fulham ładnie pomaga braciom z Londynu, co za słaba drużyna
1
@AFA Casemiro nielubie lubić, ale u tego parodysty nie da się dobrze grać
3
The Greatest performance in Hubert Hurkacz's career, the most dangerous
0
@Encore oj nie wiem, 5 setów to pewniak
0
Prime Nadal vs Prime Hurkacz, szkoda że nie mogliśmy tego zobaczyć
0
@FcPortoFan1999 on jest słaby
0
@Bulbulator Fabregas zawsze tak