0

Hubert podłączył Nadala

1

Nadal jest dobry, ALE Hubert jest lepszy

0

@mekston Nie wiem, bo nie oglądam zuzela

2

@barcelonaLM mój ulubiony YouTuber

0

@mekston 6-0 x Hubciem mogłoby być fatalne w skutkach

1

Uwielbiam Huberta, mam jednak nadzieję że Nadal nie podzieli jutro losu Federera, fajnie jakby trochę pograł jeszcze

1

Bliski jest czas miecza i topora - Usyk vs Fury. Kto wygra?

1

@FcPortoFan1999 @mekston @Kessie wy znacie się na samochodach

0

@July_6_BcN no a co mam słuchać, nie dość że koleżanki do mnie piszą to jeszcze w domu wysłuchiwać

4

Najgorzej w posiadaniu dziewczyny jest że trzeba z nią rozmawiać

0

Mbappe przyjacielu, nie idź do tego Realu, znajdź swój klub, ale nie Real proszę

0

Intensywna mgła, jazda na długich. Tak czy nie?

0

@P33ck Hubcio zdecydowanie

3

@Kessie @mekston zweryfikuj informacje które przedstawił, dzięki

0

Jakiego nauczyciela wspominasz najlepiej? Ja mojo panio od Polskiego, prawie nigdy niezadawała prac domowych i było lóźno na lekcjach

0

@barcelonaLM mi dziękujcie ja głosowałem i przekonałem moją byłą

0

@Kgorecki2500 Powaliło ich? Ja maturę z wosu to na koniec pisałem, zapomniałem pod wpływem kaca jak się nazywa NATO a 70 pro zrobiłem

0

Film w którym drugoplanowa postać(nie chodzi o głównego antagonistę) była ciekawsza od głównej postaci?

1

@P33ck tego trenera to nie znam. Mourinho

3

@97ketrab Liga mistrzów to poziom wyżej tu Wirtzem się nie wygra, tu trzeba the Goata
@mekston zobacz jakie newsy są

0

Jaki jest twój ulubiony trener? Mój Jose

0

Xabi Alonso vs Gasperini, kto z nich lepszy w trenerce?

0

Ściąganie drążka jako rozgrzewka przed wyciskaniem. Tak czy nie?

1

@NeroTFP1 może to i dziwne, ale dla mnie ręczna najlepszy sport zespołowy po nożnej i kolarstwie(tu nie do końca), brakuje jednak nocnej reprezentacji Polski

2

@AFA Nazywam się Rony

2

Anczelotty dobry trener, ale do goata mu brakuje

1

Xabi dużo bierze do swojej taktyki od Mourinho. Szacunek

1

@97ketrab Lubisz Bartszmiejów?

0

Ma może jakiś Ramblowicz na imię Wojtek?

1

@Encore Bernardo to dostaje telefony od Ten Haga który chce stworzyć najgorszą drużynę na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?