Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hubert podłączył Nadala
1
Nadal jest dobry, ALE Hubert jest lepszy
0
@mekston Nie wiem, bo nie oglądam zuzela
2
@barcelonaLM mój ulubiony YouTuber
0
@mekston 6-0 x Hubciem mogłoby być fatalne w skutkach
1
Uwielbiam Huberta, mam jednak nadzieję że Nadal nie podzieli jutro losu Federera, fajnie jakby trochę pograł jeszcze
1
Bliski jest czas miecza i topora - Usyk vs Fury. Kto wygra?
1
@FcPortoFan1999 @mekston @Kessie wy znacie się na samochodach
0
@July_6_BcN no a co mam słuchać, nie dość że koleżanki do mnie piszą to jeszcze w domu wysłuchiwać
4
Najgorzej w posiadaniu dziewczyny jest że trzeba z nią rozmawiać
0
Mbappe przyjacielu, nie idź do tego Realu, znajdź swój klub, ale nie Real proszę
0
Intensywna mgła, jazda na długich. Tak czy nie?
0
@P33ck Hubcio zdecydowanie
3
@Kessie @mekston zweryfikuj informacje które przedstawił, dzięki
0
Jakiego nauczyciela wspominasz najlepiej? Ja mojo panio od Polskiego, prawie nigdy niezadawała prac domowych i było lóźno na lekcjach
0
@barcelonaLM mi dziękujcie ja głosowałem i przekonałem moją byłą
0
@Kgorecki2500 Powaliło ich? Ja maturę z wosu to na koniec pisałem, zapomniałem pod wpływem kaca jak się nazywa NATO a 70 pro zrobiłem
0
Film w którym drugoplanowa postać(nie chodzi o głównego antagonistę) była ciekawsza od głównej postaci?
1
@P33ck tego trenera to nie znam. Mourinho
3
@97ketrab Liga mistrzów to poziom wyżej tu Wirtzem się nie wygra, tu trzeba the Goata
@mekston zobacz jakie newsy są
0
Jaki jest twój ulubiony trener? Mój Jose
0
Xabi Alonso vs Gasperini, kto z nich lepszy w trenerce?
0
Ściąganie drążka jako rozgrzewka przed wyciskaniem. Tak czy nie?
1
@NeroTFP1 może to i dziwne, ale dla mnie ręczna najlepszy sport zespołowy po nożnej i kolarstwie(tu nie do końca), brakuje jednak nocnej reprezentacji Polski
2
@AFA Nazywam się Rony
2
Anczelotty dobry trener, ale do goata mu brakuje
1
Xabi dużo bierze do swojej taktyki od Mourinho. Szacunek
1
@97ketrab Lubisz Bartszmiejów?
0
Ma może jakiś Ramblowicz na imię Wojtek?
1
@Encore Bernardo to dostaje telefony od Ten Haga który chce stworzyć najgorszą drużynę na świecie