Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czemu twój klub nie kupi Cristiano, wygrałby wam ligę i może nawet lm
1
Co sądzicie o Lewis Hamilton?
1
@mekston De Minotaur to goat. A Humbert jest słaby
0
@mekston boję się Mekston
2
@Kessie ja miałem taktykę żeby pokonać Mekstona w 1 typowaniu a potem typować cały czas jak on
5
@Mario96w właśnie oponiarze to zostali dziś zezłomowani
0
@tadzik447 oj brak wiary w Maxa to błąd
0
@mekston będzie blisko Hamiltona na koniec sezonu
2
Jednak @mekston ustawił dobrego bolida
0
@Nazio_87 WWE piłka nożna kolarstwo f1
0
Johnie Walker Black label czy warto?
4
@Kidd pierwszy raz spróbuję bez konsultacji z Mekstonem.
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Ferrari
4. Hamilton
5. Verstappen Hamilton Leclerc
H2H
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Kevin M
7. Bottas
8. Daniel R
9. Albon
10. Lando N
0
@Pedri16Future Cristiano lepszy tak jak mówiłem zawsze, @mekston
1
@Barcanajlepszyteam w h2h na szlemach panie Barcanajlepszyteam
2
@MesQueUnClub96 a jeszcze lepiej Rafix dominuje Novaka
0
@Encore to jest pytanie ogólnodostępne, oznaczyłem tylko jego bo nie znam się na NBA i wiem że pan mesque to ogląda
0
Czy Marcin Gortat był dobry? @MesQueUnClub96
0
@mekston najlepiej grał wtedy
2
Ale że Serb zrobił zdjęcie z Goatem? @Barcanajlepszyteam @P33ck
0
Ilu piłkarzy obecnie jest na wyższym poziomie od 39 latka z Portugalii? Oprócz Mbappe i Belighola
0
@mekston goat to noodle hair Ronaldo
1
@Kidd ja też chcę
0
Meeekston czemu Max nie wygrał? Czy Riciardo mocniejszy i on wygra mistrza? @mekston
0
@FcPortoFan1999 Panie Porto zawsze noodle hair Ronaldo
0
@gumaz już nie mogę zadawać kontrowersyjnych pytań bo trafiłem na dywanik, ale moje stare pytania jak najbardziej
3
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin @mekston
0
@Kratos1990 ja mam za 2 miesiące 21 i codziennie oglądam najlepsze akcje
0
Sentino czy Paluch?
1
@LM10GOAT obejrzałbym najlepsze akcje CR7
0
I co z tym Interem? Jeden piszę że faworyt do wygrania lm, drugi że już z atletyko odpadną...